Duży penis, czyli jaki?

Tabela rozmiarów męskich genitaliów, które lubią kobiety. Znajdź swoje wymiary na wykresie. Czy duży penis to gwarancja satysfakcji? A może liczy się grubość?
duży penis

Ed to człowiek, który o penisach wie wszystko. Nie jest gejem ani urologiem. Miał dość zamieszania na temat znaczenia wielkości przyrodzenia i zebrał wszystko na temat pindoli w jednym miejscu, w swoim serwisie penissizedebate.com.
Również wykonał badanie, zadając paniom pytanie, jak duży penis je satysfakcjonuje, jak gruby powinien być i kiedy pękają ze śmiechu, gdy ich partner ściąga przy nich spodnie. Wyniki zamieścił w tabeli.

Wykres pionowy obrazuje obwód penisa, a poziomy jego długość. Wartości wyrażone są w calach, czyli należy wyniki przemnożyć przez 2,54 i zobaczysz ile centymetrów trzeba, by zadowolić większość pań.

penis_size_preference_chart1.gif

Czerwony – idealny
Zielony – bardzo satysfakcjonujący, ale nie idealny
Żółty – satysfakcjonujący
Niebieski – zadowalający
Biały – za duży penis, za mały, za gruby za chudy lub jakakolwiek dziwna kombinacja wymienionych wcześniej

Jeśli Twój penis ma między 18,4 a 20,9 cm długości, a jego obwód mieści się w zakresie 15,9 – 16-5, jesteś szczęściarzem – zadowolisz większość kobiet napotkanych w swoim życiu. Według pań, niedopuszczalne są wszelkie maleństwa poniżej 12,7 cm i cieniasy mające `w kołnierzu` mniej niż 12 cm.

Dodał(a): pinky / fot.: penissizedebate.com Piątek 04.04.2014