Pamiętasz faceta z penisem na ramieniu? Urolog wyjaśnia okoliczności

Facet z penisem na ramieniu – taki przydomek zyskał Malcolm MacDonald, który nabawił się infekcji krocza, a jego przyrodzenie odpadło. Lekarzom udało się wyhodować mu nowy sprzęt, ale na razie znajduje się na ramieniu mężczyzny. Urolog zdradza, że to "powszechny sposób wytwarzania neophallusów".
jimmy.png
Największym skarbem każdego faceta jest jego berło i klejnoty. Żaden z nas nie chciałby przeżyć tego, co spotkało Malcolma MacDonalda. Mężczyzna nabawił się infekcji krocza, w wyniku której jego penis najpierw stał się czarny, a potem odpadł. Na szczęście moszna i jądra zostały na miejscu.

Malcolm po paru latach przeżytych bez swojego fallusa trafił w końcu na lekarza, który zrekonstruował narząd. Został on jednak wyhodowany na ramieniu mężczyzny. Lekarz jednak doskonale wiedział, co robi. Okazuje się, że jest to bardzo powszechny zabieg.Urolog i chirurg dr Rena Malik, która prowadzi kanał na Youtube, postanowiła wyjaśnić ten fenomen. W opublikowanym filmie zdradziła, że tak wyhodowany penis to “neophallus”.

“W rzeczywistości jest to bardzo powszechny sposób wytwarzania neophallusów” – mówi Malik o wyhodowanym na ramieniu penisie. “Neophallusy są zasadniczo penisami wykonanymi z tkanek własnych. Można je wykonać przy użyciu różnych tkanek, ale najczęściej stosowanym jest płat przedramienia… Tkanka w przedramieniu jest giętka, elastyczna, można z niej wykonać rurkę do oddawania moczu o zaokrąglonym cylindrycznym kształcie” – wyjaśnia urolog.Lekarze zdjęli płat skóry z lewego przedramienia MacDonalda i zawinęli go tak, aby miał falliczny kształt. Następnie przymocowali go z powrotem do przedramienia. Jest to najlepszy sposób także ze względu na łatwy dostęp do tętnicy, która zapewnia skuteczne ukrwienie.

Penis powinien jeszcze w tym roku trafić na właściwe miejsce. Gdy zostanie ostatecznie przeszczepiony do pachwiny, MacDonald będzie mógł normalnie oddawać mocz, a nawet osiągać erekcję, jednak jest jedno ale...

Jak wyjaśnia Malik: “Aby uzyskać pełną erekcję, będzie musiał mieć nadmuchiwaną protezę prącia. Trzyczęściowe urządzenie z pompką w mosznie, dwoma cylindrami przechodzącymi przez penisa i zbiornikiem, w którym znajduje się trochę płynu. Kiedy pompujesz mosznę, płyn zaczyna wypełniać cylindry”. Taki wynalazek można nazwać naprawdę działającą pompką do penisa.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Wtorek 18.08.2020