Lubisz BDSM i fetyszyzm? WHO ma dobrą informację

Przyznajcie się łobuzy, który z was nie chciał przekonać partnerki do swojego fetyszu? Teraz jest na to odpowiedni moment, bo WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) wykreśliła "zboczone" praktyki z listy zaburzeń seksualnych.
iStock-476211605.jpg

Jeśli partnerka opierała się takim propozycjom, twierdząc, że jesteś “zboczonym psycholem” teraz powinna zmienić zdanie. WHO opracowała nową klasyfikację chorób (ICD-11), w której wykreślono z listy zaburzeń fetyszyzm i konsensualne (za obopólną zgodą) praktyki BDSM.

Projekt bez tytułu (7).png

Jak dotąd organizacja postrzegała te zachowania jako zaburzenia preferencji seksualnych. W końcu podduszanie, lizanie stóp, przebieranki, krępowanie ciała i innego typu upodobania erotyczne będą normalnymi łóżkowymi zabawami.

Nowa kategoryzacja ma obowiązywać od 1 stycznia 2022 roku, więc na “oficjalne uzdrowienie” będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Jednak już teraz możesz pokazać ten tekst swojej wybrance. Niech wie, że twoje dziwne zachcianki zaczęła szanować nawet Światowa Organizacja Zdrowia – a przecież ona też jest kobietą.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Środa 11.03.2020