15 najdziwniejszych dewiacji

Od pewnego czasu większość z nas wie co to koprofilia. Jednak okazuje się, że czerpanie podniecenia z zabawy kałem, to nie najdziwniejszy fetysz. Sprawdź listę najbardziej oryginalnych dewiacji i wybierz swoją.
15-dewiacji.jpg

Przedstawiamy 15 najdziwniejszych fetyszy i dewiacji, niekoniecznie związanych z aktem seksualnym:

LILAPSOFILIA
Jeśli kręcą Cię wirujące tornada i towarzyszące im huragany, i masz ochotę zanurzyć się cały w oku cyklonu, jesteś lilapsofilem.

FORNIFILIA
Dewiacja seksualna polegająca na upodabnianiu się do mebli. Jedna osoba krępowana jest nago w pozycjach przypominających meble, druga używa jej zgodnie z codziennym przeznaczeniem.

FORMIKOFILIA
Odmiana zoofilii, w której główną rolę odgrywają chodzące i kąsające strefy erogenne owady i inne małe żyjątka.

EMETOFILIA
Podniecanie się wymiotowaniem komuś do ust. Lub przyjmowaniem wymiocin. Pod żadnym pozorem nie gugluj tego słowa w poszukiwaniu grafik. Jeśli nie powstrzymałeś się i nie zamknąłeś po pierwszych trzech sekundach, jesteś emetofilem.

TRIPSOLAGNIA
Jedna z czystszych dewiacji. Erotyczna satysfakcja przychodzi, podczas gdy ktoś myje Ci głowę szamponem.

KLIZMAFILIA
Podniecenie seksualne osiągane poprzez wlewy doodbytnicze. Lewatywa jako sposób osiągania orgazmu. Nazywana też masturbacją analną.

KLIMAKOFILIA
Odczuwanie podniecenia na myśl o spadaniu ze schodów. Gdy niechcący zepchniesz teściową ze stopni, możesz powołać się na klimakofilię.

MUMIFIKACJA
Całkowite unieruchamianie kogoś poprzez szczelne obwiązanie sznurem, bandażem, taśmą, folią. Niektórzy zamykają osobę uległą w worku próżniowym i odsysają powietrze.

OMORASHI
Japońska (a jakże) dewiacja seksualna, która powoduje podniecenie podczas patrzenia na kogoś, kto nie dał rady powstrzymać moczu. Dotyczy również sytuacji, gdy dewiant – mówiąc wprost – posikał się w majtki.

SHIBARI
Kolejny wymysł Japończyków polegający na artystycznym wiązaniu ciała. Sznury ciasno oplatają piersi, penisa, krocze. Można też związać komuś ręce i nogi, a później przewiesić przez ramię jak torebkę.

SOMNOFILIA
Odczuwanie satysfakcji erotycznej podczas snu pozorowanego. Coś w rodzaju świadomego seksu „na śpiocha”.

AUTOSSASSINOFILIA
Jeżeli podnieca Cię myśl o własnej śmierci i aranżujesz niebezpieczne sytuacje, w których o centymetry mijasz się ze Stwórcą.

BALLBUSTING
Z ang.: balls – jaja, bust – przywalić. Nic innego jak odczuwanie podniecenia oglądając, gdy ktoś obrywa kopniaka w klejnoty lub chęć przyjęcia ciosu w swoją torebkę.

PHEROMONE PARTY
Imprezy, które wywodzą się z Brooklynu i polegają na wybieraniu partnerów randkowych po zapachach ich ciuchów noszonych przez trzy dni. Perfumowanie zabronione.

SYMFOROFILIA
Symforofila kręci wyobrażanie sobie katastrof i ofiar. Czasem prowokuje sytuacje zagrożenia lub wypadki, by poczuć jeszcze większe podniecenie.

Znasz jakieś inne ciekawe dewiacje? Która jest Twoją ulubioną?

Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 11.03.2015