100 orgazmów dziennie

Dale ma 100 orgazmów dziennie. Ale nie nazwiesz go szczęśliwcem, po zagłębieniu się w jego historię, więc nie rozpędzaj się z wyrażaniem swojej zazdrości.
100-orgazmow.jpg

Dale Decker przeżywa około 100 orgazmów dziennie. Czasem ma 4-godzinną erekcję, a w ciągu dnia jego penis może twardnieć 30 – 40 razy (średnio faceci mają 11 erekcji w ciągu dnia). A wszystko przez upadek z krzesła. Dwa lata temu wstawał i niefortunnie się przewrócił. Wysunął mu się dysk. W drodze do szpitala przeżył swoje pięć pierwszych niekontrolowanych orgazmów. Na miejscu zdiagnozowano u niego syndrom uporczywego podniecenia seksualnego (Persistent Sexual Arousal Syndrome – PSAS).

37-letni mieszkaniec Wisconsin od tamtej pory nie pracuje, bo krepuje się ludzi. Przeważnie siedzi w domu, ale czasem wychodzi ze znajomymi porzucać frisbee. Jednak kiedy zdarzają mu się takie sytuacje, jak podczas pogrzebu jego ojca, gdy klęcząc przy trumnie, miał dziewięć orgazmów z rzędu, odechciewa mu się wystawiania nogi za próg.


Z żoną przechodzą kryzys, bo Dale jest niezdolny do pracy, zmienił się też mentalnie. Seks uprawiają, ale dla niego już dawno przestał być przyjemny Do tego ma słaby kontakt z dwoma synami, bo wstydzi się przy nich swojej przypadłości. Jego dzieci nie wiedzą dokładnie co mu dolega.

Też masz częste erekcje? Ciesz się, że na tym Twoje niekontrolowane pobudzenie się kończy, bo gdybyś cierpiał na PSAS, orgazmy byłyby Twoją najczęstszą aktywnością, zaraz po oddychaniu.Dodał(a): pinky Środa 24.09.2014