Fałszywa trzecia pierś

Od przedwczoraj sieć nawiedza Jasmine Tridevil wraz ze swoimi trzema piersiami. Twierdzi, że poddała się plastyce polegającej na wszczepieniu implantu pośrodku naturalnych bimbałków, by stracić na atrakcyjności, bo nie chce być zaczepiana przez facetów.
3piers.jpg

Jednak jest coraz więcej wątpliwości co do autentyczności historii. A ta brzmiała następująco: Jasmine wszczepiła sobie trzeci cycek, wydając na to 20 000 dolarów. Podobno 50 chirurgów plastycznych dumało nad sposobem spełnienia zachcianki dziewczyny, aż w końcu jeden z nich zdecydował się pomóc desperatce. W międzyczasie zmusił ją rzekomo do podpisania klauzuli tajności zabiegu, dlatego nie może zdradzić zbyt wielu szczegółów „technicznych”. Lekarz nie był w stanie zrobić brodawki więc Tridevil ją podobno wytatuowała.

Tłumaczy, że posunęła się do tego żeby mieć spokój z facetami, bo nie chce się z nimi umawiać. Chyba jednak obrała złą drogę, bo mężczyźni widząc ją, zdają sobie sprawę, że gdyby udało się zaciągnąć Jasmine do łóżka, to trzecią pierś dostają gratis.Teraz rozszyfrowano tożsamość „Jasmine”. Jest nią Alisha Hessler – masażystka z Tampy na Florydzie. W jednym z serwisów społecznościowych skupiającym przedsiębiorców, dziewczyna jako jedną z gałęzi swojej działalności wymienia tworzenie internetowych virali. W zeszłym roku to ona kazała facetowi stać przy ulicy ze znakiem, na którym przyznaje się do pobicia Alishy w zamian za wycofanie oskarżeń. Jak się okazało, to był kolejny happening mącicielki.
Innym dowodem jest protokół deklaracji wartości zagubionego bagażu – jedna z pozycji to doczepiane protezy piersi za 5 000 dolarów.

Do tego chirurdzy wypowiadają się, że to raczej niemożliwe, że nie ma tyle tkanki pod skórą, która mogłaby się tak rozciągnąć. Jasmine twierdzi, że ma dowody, ale pokaże je dopiero jak dostanie swój program. Bo cały czas podkreśla, że chciała pozbyć się uwagi zalotnych facetów, ale własnym show nie pogardzi… Nie pogardzi również milionami odsłon jej filmików na YouTube.

3piers2.jpg

Dodał(a): pinky / fot.: facebook.com/JasmineTridevil Środa 24.09.2014