Jabłka na lepszy seks!

Jeśli Twoja kobieta coraz częściej odmawia Ci seksu, nie musisz doszukiwać się zdrady i zatrudniać detektywa. Wystarczy, że zaczniesz jej podsuwać do zjedzenia jabłka. Minimum jedno dziennie.
jablka-sex.jpg

Włoscy naukowcy odkryli, że gdy kobieta zje przynajmniej jedno jabłko dziennie, ma większą ochotę na seks, jest z niego bardziej zadowolona i nie ma problemów z naturalnym nawilżeniem pochwy. Mądre głowy z Italii w latach 2011 – 2012 zebrały 731 kobiet, którym zadały 19 pytań w kwestionariuszu wskazujący ich poziom Female Sexual Function Index. Czyli w wolnym tłumaczeniu – wskaźnik żeńskiej aktywności seksualnej. Zbadano też ich dietę. Można powiedzieć, że odkryto nowy afrodyzjak.

I tak 343 kobiety, które jadły co najmniej jedno jabłko dziennie wyżej oceniały jakość swojego pożycia seksualnego, zadowolenie z niego oraz wilgotność części intymnych. Pozostałe 388 kobiet potrzebowało lubrykantu, by partner mógł bezboleśnie je spenetrować, ale i to nie sprawiało im większej frajdy.

Uczeni podkreślają, że zależność między jedzeniem jabłek, a jakością życia seksualnego musi być przedmiotem oddzielnego badania, gdyż w studium z lat 2011 – 2012 wyszła przypadkowo.

Nie czekaj na dopełnienie formalności, kolejne czasochłonne badania i prace naukowe, które uwiarygodnią wspomnianą tezę, tylko biegnij do spożywczego. Może Twoja Ewa da się skusić jabłkiem. 
Dodał(a): daktor Piątek 11.07.2014