Zasady gry – poradnik jak postępować z kobietami

Kiedy iść z nią do łóżka, kiedy dać jej klucze do mieszkania, a kiedy zacząć puszczać przy niej wiatry? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o postępowaniu z kobietami, znajdziesz w instrukcji CKM.

partnerstwo-seks-zasadygry.jpg

Pytanie: Kiedy mogę ją pocałować?
Odpowiedź: Pod koniec drugiej randki.

Wiemy to dzięki Lisie J. Daily, uznanej ekspertce randkowej z USA. Właśnie na drugiej randce zminimalizujesz zarówno ryzyko oberwania od kobiety w twarz za to, że jesteś zbyt szybki, jak i wkurzenia jej tym, że z pocałunkiem zwlekasz zbyt długo.

Pytanie: Po ilu spotkaniach z dziewczyną powinienem przestać randkować z innymi?
Odpowiedź: Po sześciu randkach.

Z wielkiej próby badawczej serwisu timeout.com (który przepytał aż 11 tys. osób z całego świata) wynika, że jeśli wytrzymałeś z jedną dziewczyną sześć spotkań, to definitywnie powinieneś zerwać kontakty z innymi laskami – które traktowałeś jako rezerwę na wypadek, gdyby „plan A” nie wypalił.

Pytanie: Kto płaci rachunek na randce?
Odpowiedź: Mężczyzna! Chyba, że nie...

Polki są w tej kwestii bardzo niezdecydowane: 36 proc. naszych kobiet chce, żeby rachunek za spotkanie uregulował mężczyzna, 33 proc. woli opcję, w której każda ze stron płaci za siebie, a pozostałe 31 proc. wykręca się odpowiedzią, że „to zależy od sytuacji” (badania przeprowadzone przez telewizję BBC Entertainment i serwis randkowy eDarling.pl). W tej sytuacji proponujemy złoty środek: na koniec randki zawsze proponuj, że uregulujesz rachunek – ale jeśli ona zaoponuje, nie kłóć się, tylko grzecznie zgadzaj na podzielenie kosztami.

Pytanie: Kiedy wypada pójść do łóżka?
Odpowiedź: W połowie czwartej randki.

A dokładniej, kiedy odczekasz 3,53 randki. Gdy zaczniesz dobierać się do kobiety nieco po połowie czwartego rendez–vous, ona nie będzie się już lękać, że uznasz ją za łatwą, jeżeli ci ulegnie. Ta informacja wyliczona została przez wspomniany serwis timeout.com na podstawie ankiet aż 11 tysięcy osób.

 (...)

To dopiero początek artykułu.

Odpowiedzi na inne pytania – m.in. jak ubrać się na randkę, czy na pierwszej randce wręczać kwiaty, kiedy przedstawić dziewczynę rodzicom, no i po jakim czasie można puszczać przy niej bąki – przeczytasz tylko w kwietniowym numerze CKM z Jagodą Judzińską z „Top Model” na okładce:

CKM_04_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.
Dodał(a): CKM Piątek 20.04.2018