Zamów helikopter w cenie taksówki

20 złotych – tylko tyle będzie trzeba zapłacić za 15 minut lotu helikopterem Ubera. Ten zawita do Polski już dziś, 22 sierpnia, i będzie dostępny przez kolejne 3 dni.

Zawsze marzyliście o locie helikopterem, ale perspektywa wydania kilku stówek za jeden przelot was skutecznie odstraszała? Teraz będzie to jednak możliwe i to za prawdziwe grosze. Wszystko dlatego, że Uber postanowił udostępnić tę usługę także i w Polsce.

Niestety jednak będzie można z niej korzystać jedynie przez 3 dni. Akcja odbędzie się w 7 polskich miastach, w których Uber jest dostępny, czyli w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Trójmieście, Katowicach w dniach 22-24 sierpnia. Koszt całej imprezy? Minimalny. 15 minut lotu helikopterem dla dwóch osób kosztować będzie jedynie 20 zł.

By móc skorzystać z usługi wystarczy odpalić aplikację, w której już dziś (22 sierpnia) powinna być dostępna żółta belka z ikoną helikoptera (jak na fotce poniżej). Wystarczy w nią kliknąć i ustawić miejsce docelowe podróży i poczekać na kierowcę, który podwiezie was na lądowisko.Proponujemy się jednak śpieszyć, bo liczba lotów jest ograniczona, a chętnych będzie z pewnością sporo. Poniżej fotka z dokładnymi godzinami i datami lotów w poszczególnych miastach.
ZOBACZ TEŻ FOTKI GORĄCEJ LASKI

Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. istock.com, screen z aplikacji Uber Wtorek 22.08.2017