Wygraj bilety na I Urodziny Basenu!

Już 29 listopada klub Basen będzie obchodził swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji mamy dla was 8 biletów na to wspaniałe, muzyczne wydarzenie. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z nich!

Uro-Basenu-FB-cover.jpg

I URODZINY BASENU!

FENECH-SOLER, The Dumplings, The & + Beats Friendly – NOVIKA & Mr. Lex


NAPISZ NAJLEPSZE URODZINOWE ŻYCZENIA DLA KLUBU BASEN I ZGARNIJ JEDEN Z OŚMIU BILETÓW NA IMPREZĘ!

Klub Basen serdecznie zaprasza na swoje pierwsze urodziny, które obchodzić będziemy już 29 listopada! Gwiazdą imprezy będą specjaliści od szalonej zabawy jednoczącej pokolenia, brytyjski zespół Fenech – Soler, który przy okazji urodzin Basenu zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty zatytułowanej ‚Rituals’.

Oczywiście młodzi królowie electropopu to nie jedyna niespodzianka tego wieczoru. Na basenowej scenie wystąpią ulubieńcy internautów, zespół The Dumplings oraz duet łączący nowoczesne r’n’b, pop i elektronikę – zespół The &.

Noc będzie muzycznie długa, pełna dodatkowych atrakcji i wyjątkowych gości! Ty również możesz wznosić urodzinowe toasty i bawić się do białego rana, bowiem mamy aż 8 biletów na tę czadową imprezę, które chcemy wam rozdać!

Zasada konkursu jest prosta: napisz najbardziej odjechane, zaskakujące albo zabawne życzenia dla klubu Basen, a my nagrodzimy autorów tych najlepszych.

Na odpowiedzi czekamy do 21 listopada 2013 roku włącznie.

Nagrody nie mogą wygrać osoby o takim samym nazwisku i adresie.
Wszystkie wpisy z kont powiązanych ze sobą zostaną zdyskwalifikowane
.FENECH – SOLER
to zespół pochodzący z Northamptonshire. Na swoim koncie mają dwa albumy. Ostatni, zatytułowany „Rituals” ukazał się we wrzesniu, a Fenech-Soler w nagraniach wspomogli Tim Goldsworthy (LCD Soundsystem, UNKLE) oraz szwedzki producent i didżej Style Of Eye.

Grupa swoimi dotychczasowymi dokonaniami udowodniła, że elektropop po ponad 30 latach od powstania ma się nadal znakomicie. A kolejna muzyczna propozycja Anglików pokazuje, że można tworzyć żywą muzykę taneczną, w której ludzie i instrumenty odgrywają główną rolę.

Przypomnijmy, że dwa lata temu Fenech-Soler wystąpili podczas FreeFormFestiwal oczarowując polskich słuchaczy. Jeśli lubicie to, co tworzą Phoenix, Cut Copy, Groove Armada albo Daft Punk to koniecznie wybierzcie się na ten koncert!THE DUMPLINGS – to dwoje młodych i zdolnych ludzi, którzy swoją muzyką bardzo szybko podbili Internet. Justyna Święs i Kuba Karaś, pochodzą z Zabrza. Poznali się w szkole, grają ze sobą od dwóch lat i marzą o tym, aby wydać płytę. Dotychczas zespół przygotował dziewięć utworów, które dostępne są na platformie SoundCloud. Inspirację do tworzenia muzyki czerpią z dokonań takich artystów jak AlunaGeorge, Wild Belle czy Yann Tiersen.

THE &, to projekt muzyczny i wizualny, który zarówno pod względem nazwy, jak i idei polega na łączeniu, zastawianiu i kombinacji. Począwszy od twórców, przez gatunki muzyczne, na publiczności skończywszy.
Ciekawość tego co tworzyli muzycy przed nimi, sprawia, że chłopaki z THE & czerpią pełnymi garściami z ogromnego bogactwa lat 80. i 90 łącząc nowoczesny r’n’b, pop i klubową elektronikę. Nieustanne poszerzanie muzycznej świadomości pozwala im na kreatywne wybieganie w przyszłość.


Dodał(a): Karolina Pękalska Wtorek 19.11.2013