Wiosenne trendy: przegląd trampek i koszulek

T-shirt, proste spodnie i trampki to ponadczasowy zestaw, który jest idealny, kiedy potrzebujemy luźnej i wygodnej stylizacji. Specjalnie dla was wybraliśmy kilka modeli koszulek i trampek, które sprawdzą się w tę wiosnę!

shutterstock_197932532.jpg

Warto być na czasie i wiedzieć, co w danym sezonie jest modne, ale dobrze jest także nie zapominać o ponadczasowych klasykach i prostych, sprawdzonych rozwiązaniach. Jeśli nie masz nastroju na tworzenie wyszukanych stylizacji, albo chcesz po prostu wyglądać na luzie i czuć się swobodnie, pamiętaj, że trampki, albo inne gustowne sportowe obuwie w zestawie z prostymi spodniami i jakąś fajną koszulką sprawdzają się zawsze!

HOT AND WET od Esprit

ED122O02Q-A11@14.jpg

Oto koszulka, która od razu zwróciła naszą uwagę, bowiem przywodzi na myśl wszystko co najlepsze, czyli gorące dziewczyny i urlop na słonecznej plaży. T-shirt wykonany z dżerseju doskonale sprawdzi się w zestawieniu z dżinsami, chinosami, a - jeśli pogoda pozwoli - również krótkimi, letnimi spodenkami.

French Kick

FK022O00T-A11@14.4.jpg

Innym ciekawym t-shirtem z dżerseju może być natomiast French Kick przedstawiający wspaniałe kształty tajemniczej blondynki. Gwarantujemy, że tej koszulki będą ci zazdrościć wszyscy kumple!

New Balance

NE215B013-G11@8.jpg
Jeśli zaś chodzi o buty, w tym sezonie prawdziwą furorę robi marka New Balance. Nam bardzo przypadł do gustu powyższy model w kolorze burgundowym, dostępny także w kolorze niebieskim i żółtym.

Converse
CO412B005-302@1.jpg
Z kolei czerwone trampki to doskonały sposób na ożywienie stylizacji i dodanie jej charakteru. My szczególnie polecamy ponadczasowy model Conversów, który od lat nie wychodzi z mody. Jesteśmy pewni, że w takich butach będziesz czuć się atrakcyjnie, ale równocześnie luźno i wygodnie.


Dodał(a): CKM.PL Wtorek 14.04.2015