Wideo z ręki, z czoła i z powietrza

Świat się zmienia w rytm muzyki i funkcjonalności nowych technologii, małe brzmienia człowieka – są wielkim dźwiękami rewolucji kulturalnych, a prosta możliwość zrobienia zdjęcia smartfonem potrafi wywrócić do góry nogami losy zdarzeń ważnych dla globalnej wioski.
wideo gopro
Minikamerki odmieniają również naszą rzeczywistość, a unikatowa kiedyś sztuka robienia ruchomych obrazków zatacza coraz szersze koła i trafia czasami w ręce ludzi, którzy gdyby nie nowe technologie, nigdy nie pomyśleliby o swojej nowej pasji – filmowaniu swoich pasji.

W ten sposób powstają takie materiały wideo, o jakich internet jeszcze kilka lat temu nie marzył, a teraz to sól jego wirtualnej ziemi. Kto się choć raz nie zachwycał szalonymi filmikami z GoPro, niech pierwszy rzuci kamieniem w swój monitor. I właśnie w hołdzie takim produkcjom został zmontowany ten materiał – przegląd najbardziej ekscytujących filmików roku 2015 zrobionych dzięki GoPro.Zrobiłeś swój filmik w 2015 roku, którym chciałbyś się nam pochwalić – dodaj go w komentarzach pod tym materiałem. Zróbmy przegląd wideo naszych Fanów!  

Dodał(a): Roman Mocarz Poniedziałek 28.12.2015