Wakacyjny CKM

Jeśli Twoja kobieta zaciągnie Cię nad morze, nawet piach na plaży nie będzie Ci przeszkadzał. Jeśli zechce jechać w góry, nie rozdrażni Cię nawet pijany `biały miś`, który za „co łaska” pozuje do zdjęć. Nie będą Ci straszne komary, ani 40-stopniowy skwar. Dziecko sąsiada na działce wyda się nagle aniołkiem, a ich pies będzie szczekał jakby przez tłumik. Wszystko to się wydarzy, pod warunkiem że zaopatrzysz się w najnowszą lekturę każdego prawdziwego faceta – magazyn CKM na sierpień. W sprzedaży już od 15 lipca.

cover082016.jpgNA OKŁADCE:
* Caprice Castillo
Lato? Gorąco? To na ochłodę mamy zdjęcia pięknej polskiej modelki Caprice Castillo rozkoszującej się (nago!) zimnymi lodami. A że na jej widok zrobiło się wam jeszcze bardziej gorąco? To już nie nasza wina...

WYWIADY:
* PRO8L3M
Rozmawiamy z Oskarem i Steezem z grupy Pro8l3m – objawienia polskiej sceny hiphopowej, twórców takich kawałków jak „Molly” oraz „2040”.  Chłopaki mówią dziennikarzowi CKM o muzyce, ideałach, pieniądzach, planach na rok 2040 i problemach z... dziennikarzami.

* MICHAŁ FAJBUSIEWICZ
Słynny dziennikarz śledczy, twórca legendarnego programu „997” opowiada nam o najmroczniejszych zbrodniach, do jakich doszło w ostatnich latach w Polsce. I wyjaśnia, dlaczego tak rzadko powstają kryminały oparte na faktach.

* WOJTEK DREWNIAK
Prowadzący na YouTube popularny kanał „Historia bez cenzury” podaje nam przepis na wyłupiaste oczy oraz proponuje seksowną królową na okładkę CKM.

082016-caprice.jpg

ARTYKUŁY:
* 24 godziny Le Mans  
Nie, nie opisujemy tak po prostu kultowego wyścigu samochodowego. Opisujemy jego pasjonujące kulisy! Reporter CKM obserwował tegoroczne 24h Le Mans z bardzo bliska – i (prawie) bez zmrużenia oka.

* Igrzyska Olimpijskie
Zanim zaczną się igrzyska w Rio de Janeiro przeczytajcie, co naprawdę wyprawia się na największej sportowej imprezie świata. Tak, piszemy o seksie, imprezach, bijatykach, dopingu i kobietach, które dziś są mężczyznami.  

* Miejscy preppersi
Nie budujemy schronów w ogródku ani nie biegamy ze spluwami. W tym artykule radzimy, jak zostać nowoczesnym preppersem miejskim. Co kupić, czego się nauczyć, co zawsze nosić przy sobie!  

* Gry planszowe
Offline i unplugged. Twarzą w twarz z innymi ludźmi. W 2016 roku. Poznajcie takie dziwne gry, nad którymi najlepsze godziny swojego życia spędzają także dorośli faceci.

* Zegarki sportowe
Gadżety nie tylko dla biegaczy! Prezentujemy zegarki, które dzięki specjalnym dodatkowym funkcjom ułatwią uprawianie różnych sportów – od siatkówki po piłkę nożną. Z bieganiem i nurkowaniem włącznie, oczywiście.

* Kobiety z Marsa
Sesja zdjęciowa inspirowana grą wideo „The Technomancer”. W rolach głównych: Olga i Adrianna jako ponętne cyberpunkowe wojowniczki, które nie mają ani litości ani kompleksów.

* Męska kuchnia
Podajemy przepisy na męskie żarcie w starym dobrym stylu, czyli z użyciem pradawnych składników takich jak brukiew czy jarmuż. W naszym menu jest pizza, zupa i... figa z makiem z pasternakiem.

* Męska moda 
Adam Zalewski, młody kierowca startujący w Drift Masters Grand Prix, pokazuje jak trendowo wyglądać w środku lata.

* SUPERPROMOCJA!
Wystarczy kupić ten numer CKM, żeby dostać wyjątkowy rabat nawet do 15% na całą kolekcję dostępną w salonach Timberland lub na Timberland.pl!


082016-caprice1.jpg
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 14.07.2016