Tomasz Karolak wyrzucony z Ikei. Aktor żali się na instagramie

Tomasz Karolak został wyrzucony z Ikei. Aktor pokłócił się z pracownikami sklepu. – Co za wiocha – mówi na swoim instagramie.
Zrzut ekranu 2020-08-27 o 10.38.34.png

Kierowniczka Ikei wraz z ochroniarzem poprosiła Karolaka o opuszczenie sklepu ze względu na brak maseczki. Aktor uznał ich zachowanie za niezgodne z konstytucją, o czym poinformował swoich fanów na instagramie. Karolak jest przekonany, że skoro ma ważne badania krwi i ze względu na swój zawód, ciągle porusza się bez problemu po planach filmowych, to nie musi nosić maseczki.Z pewnością na jego podejście duży wpływ ma Viola Kołakowska, była partnerka i matka dwójki dzieci. Modelka jest zwolenniczką teorii odnośnie tego, że pandemia koronawirusa jest tylko spiskiem. Kołakowska na swoim instagramie apelowała także do byłego Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego, aby przestał pić i straszyć pierdołami.

Sprawdź koniecznie: Stringi na twarzy zamiast maseczki. Ekscentryczny milioner aresztowany

Po starciu z Karolakiem, kierowniczka Ikei chciała wezwać policję. Oczywiście aktor stwierdził, że to on tutaj jest poszkodowany, ponieważ "bezpodstawnie" usunięto go ze sklepu i sam powinien powiadomić funkcjonariuszy. Karolak przekonywał także, że bardzo dba o własne zdrowie i prędzej zaraziłby się od ochroniarza, który odprowadzał go do wyjścia.

Zobacz także: Palenie marihuany a koronawirus. Specjalista odpowiada


SPRAWDŹ NAJGŁUPSZE SPOSOBY NA KORONAWIRUSA:


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: instagram @tomasz_karolak_official Czwartek 27.08.2020