Uwaga na nowy narkotyk. Dotarł już do Polski.

Na polskim czarnym rynku pojawił się nowy narkotyk. Substancja należy do tych najbardziej niebezpiecznych. Na Węgrzech doprowadziła już do śmierci 11 osób.
GIF.jpeg

Narkotyk 4F–MDMB–BICA, potocznie zwany "bykiem", jest już dostępny na terenie Polski. GIS ostrzega przed zażywaniem substancji, ponieważ ma ona bardzo szkodliwy wpływ na organizm. Występuje pod dwoma postaciami: pomarańczowego proszku, który służy do namaczania suszu roślinnego (marihuany lub tytoniu), oraz gotowego już namoczonego suszu. Narkotyk ciężko wyczuć w zwykłym papierosie lub joincie.

Sprawdź koniecznie: Prawie 20 kg kokainy w Biedronce. Taka promocja

Osobie, która zażyje "byka", poza psychozą, grożą także bóle w klatce piersiowej, duszności i zaburzenia czynności serca. Przyjęcie dużej ilości substancji grozi nawet utratą życia.

Zobacz również: 59 kg marihuany w... lodówce

Nie znaleziono jeszcze substancji, która przeciwdziałałaby szkodliwym skutkom zażycia nowego narkotyku. Największym problemem jest to, że "byk" znajduje coraz więcej zwolenników, szczególnie wśród młodych, eksperymentujących ludzi.

Sprawdź także: Pacjenci dostali pozwolenie od rządu na jedzenie... grzybków halucynkówZOBACZ PLANTACJĘ MARIHUANY Z 2400 KRZAKAMI:


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Środa 26.08.2020