Slo mo tattoo

Zobacz jak w zwolnionym tempie wygląda nakłuwanie skóry podczas wykonywania tatuażu. Może to Cię przekona, że nie ma czego się obawiać podczas dziarania.
slo-mo-tattoo.jpg

W trakcie wykonywania tatuażu, maszynka wykonuje 7 500 – 10 000 obrotów na minutę, co powoduje wbicie igły kilka – kilkadziesiąt razy na sekundę w skórę. Podczas każdego z nakłuć, na głębokość 0,5 mm wprowadzany jest tusz. Na stałe. Usunąć to możesz laserem, przeszczepem skóry, ale jeśli się rozmyślisz – sugerujemy zamalowanie niechcianego malunku jeszcze większym.

Całą procedurę nakłuwania bardzo łatwo przeoczyć, bo ludzkie oko nie wyłapuje tylu klatek na sekundę, ile potrafi zaawansowana kamera. Dlatego miłośnik dziarania, DJ i tatuator Gaëtan Le Gargasson „GueT” postanowił wszystkim maniakom malunków na ciele przybliżyć mechanizm działania maszynki. Wraz z kolegami nagrał wideo w slow motion. Falującą skórę, precyzję wykonywania dziary oraz kolejne wkłucia oglądamy z równym napięciem jak filmy przyrodnicze okraszone narracją Krystyny Czubówny.

Dodał(a): carlo Środa 14.05.2014