Rick Genest - Zombie Boy

Ten facet jest najbardziej rozpoznawalnym nośnikiem dziar na świecie.
zombie boy.jpg

fot. Wikimedia Commons

Rick Genest, znany również jako Zombie Boy, (27 lat) do tej pory wydał 17 000 zielonych żeby pokryć 80% swojego ciała tatuażami. Zaznacza jednak, że to nie koniec. Wydawałoby się, że więcej malunków `wcisnąć` się na niego nie da, jednak nadal pozostaje aż 20% powierzchni do artystycznych popisów.

Autorem większości tatuaży jest Frank Lewis – mistrz z Montrealu. Rick tatuuje się u niego od 19 roku życia, kiedy to podjął współpracę z artystą w celu pokrycia ozdobami całego ciała. Projekt jest wciąż kontynuowany, panowie pracują nad zapełnieniem reszty wolnej powierzchni ciała Ricka.

JARA DZIARA.jpg
Pierwszą dziarę Zombie Boy zrobił w wieku 16 lat i jak na niego – ozdoba nie była zbyt finezyjna. Czaszka i dwie skrzyżowane kości symbolizowały śmierć, o którą się otarł. Gdy miał 15 lat szczęśliwie usunięto mu guza mózgu. Zapewne to pchnęło go by wykorzystywać każdy dzień i wyróżniać się z szarego tłumu.

Rick występuje w teledyskach – m.in. u Lady Gagi i Honey (naszej polskiej Honoraty Skarbek), a także w reklamach – Mugler, Vichy (słynna reklama podkładu do makijażu ukazująca Zombie Boya bez tatuaży).

Tatuaże Ricka Genesta w większości przedstawiają rozkładające się ciało, wnętrzności i szkielet. Wiążą się z tym również wpisy do Księgi Rekordów Guinnessa, trafił tam dwukrotnie. Za największą ilość wytatuowanych robali na ludzkim ciele – 178 sztuk oraz za największą liczbę wydzieranych kości – 138 sztuk.
Jara cię taka dziara?jara dziara higit.jpg

Dodał(a): gianni Czwartek 06.09.2012