Seksowny autoportret Dominiki z okładki CKM!

Dziewczyny z okładek CKM nigdy nie kłamią. Piękna Dominika Dunder obiecała narysować dla czytelników CKM kobiecy akt – i proszę: właśnie to zrobiła. Co więcej: narysowała nago samą siebie!

rysunek-dominika-dunder-small.jpg

Przypomnijmy (jeśli przypadkiem ktoś jeszcze nie wie): na okładce aktualnego numeru CKM jest Dominika Dunder, wicemiss Wielkopolski, która protestuje przeciwko zasadzie, że uczestniczki konkursów piękności nie mogą rozbierać się w fajnych magazynach dla mężczyzn.

Oprócz gorących zdjęć, w numerze jest też wywiad z Dominiką, w którym nasza gwiazda nieoczekiwanie przyznała się do intrygującego hobby: okazało się, że uwielbia rysować i malować!

Takiej okazji nie mogliśmy przepuścić. Na końcu wywiadu umówiliśmy się z Dominiką, że specjalnie dla CKM narysuje jakiś miły obrazek. Konkretnie kobiecy akt, który nie może być niemiły.

I proszę: właśnie otrzymaliśmy od efekt jej pracy: akt kobiecy autorstwa Dominiki Dunder, na którym widnieje sama Dominika Dunder! Oryginał rysunku wisi już oprawiony w ramki w domu Dominiki, ale ty też możesz się nim w pełni zachwycić:

rysunek-dominika-dunder-ckm.jpg

Pytanie, kto rysuje lepiej – Dominika Dunder, czy gwiazda CKM sprzed kliku miesięcy Madeline Gavi – pozostawiamy do rozstrzygnięcia tobie i kumplom przy piwie.


Uwaga: rysunek jest fajny, ale zdjęcia są fajniejsze. Gorącą sesję Dominiki Dunder (nago!) znajdziesz tylko w aktualnym numerze miesięcznika CKM – w kioskach.

03_ckm_2017.jpg

Prenumerata CKM: 3 numery gratis! Kliknij tutaj i skorzystaj z promocji. 


Dodał(a): CKM Czwartek 23.02.2017