Seksowna i zdolna - nasza miss z energetycznym debiutem muzycznym na mundial

Marta Barczok, nasza okładkowa Miss Euro 2016, jest nie tylko niezwykle piękna, ale i utalentowana. Posłuchajcie jej nowego kawałka na mundial, który tak zmotywuje naszych do gry, że na pewno wyjdą z grupy.
barczok.jpg

Utwór „Twoje zdrowie” to muzyczny debiut Marty Barczok, który został przygotowany z okazji zbliżających się piłkarskich mistrzostw świata w Rosji.

Martę, którą do tej pory znamy jako „pierwszego” kibica biało-czerwonych oraz Miss Euro 2016, teraz poznajemy w nowej odsłonie jako utalentowaną wokalistkę rozpoczynającą swoją muzyczną przygodę. Piosenka „Twoje zdrowie” została nagrana i wyprodukowana w dwóch londyńskich studiach „Red Sound” oraz „Soundflower Studios” na przełomie marca i kwietnia 2018 roku.

Poniżej teledysk do utworu, w którym oczywiście wystąpiła sama Marta – jak zwykle spektakularna i jak zwykle gorąca. A jej wokal i pazur w głosie też niczego sobie. Przekonajcie się sami!Seksowna Marta będzie kibicować Polakom także podczas mistrzostw świata w Rosji, gdzie wystąpi też w roli oficjalnej korespondentki CKM! Jej gorące relacje z rosyjskich trybun i okolic stadionów zobaczysz na stronie internetowej ckm.pl oraz na profilu @ckmpolska na Instagramie. Chcesz poczuć się, jakbyś sam pojechał na mistrzostwa w Rosji, i to w towarzystwie pięknej kobiety? Obserwuj nas w okolicach meczów Polaków i nie tylko!

Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe Poniedziałek 21.05.2018