Perfu!meria cz. 2.

To nie są obrazy do oglądania na randce z dziewczyną. To nie są romanse, które dasz w prezencie mamusi. Nasz ranking obejmuje absolutną esencję męskiego kina, najwybitniejsze samcze produkcje, w których oprócz alkoholu, kobiet lub przemocy jest jeszcze coś — nieskrywane, naturalne, ludzkie odruchy.

SIN CITY


7. SIN CITY (2005)

Gat.: dobranocka, reż.: Robert Rodriguez

Tortury w stylu komiksu Franka Millera. Marv (Mickey Rourke) wymusza zeznania, topiąc delikwenta w kiblu. Dla ścisłości — w kiblu brudnym, obślizłym i pełnym pływających w środku odchodów...

Czynnik smrodu: 75%

6. PULP FICTION (1994)

Gat.: kogel—mogel, reż.: Quentin Tarantino

Najsłynniejsza w dziejach kina (czytaj: najbardziej obrzydliwa) scena męskiego gwałtu. Na dole jest Marsellus Wallace, na górze Zed. Sytuacja się zmienia, gdy przybywa Bruce Willis z wielkim mieczem...

Czynnik smrodu: 83%

5. GŁUPI I GŁUPSZY (1994)

Gat.: od przedszkola do Opola, reż.: Peter Farrelly

Harry (Jeff Bridges) ma biegunkę. Nie potrafimy tutaj opisać bogactwa odgłosów, które wydaje podczas kilkuminutowej sesji na muszli klozetowej. Ale jedno jest pewne: śmierdzi tam niesamowicie.

Czynnik smrodu: 88%


4. EKIPA AMERYKA: POLICJANCI Z JAJAMI (2004)

Gat.: Miś Uszatek reloaded, reż.: Trey Parker

Kultowy film animowany z kultową sceną przemiany głównego bohatera, która dokonuje się w chwili, gdy oddaje on gigantyczny womit, po czym w nim zasypia... Klasyka smrodu.

Czynnik smrodu: 92%

3. STRASZNY FILM 3 (2003)

Gat.: po prostu tragedia, reż.: David Zucker

Powiedzmy to tak: jeśli źle się czujesz i masz ochotę wymiotować — nie rób tego przez uchylone drzwi do toalety. Bo za nimi na kiblu może siedzieć wielki, wkurzony, rozmawiający przez komórę Murzyn.

Czynnik smrodu: 97%

2. TRAINSPOTTING (1996)

Gat.: poradnia wychowawcza, reż.: Danny Boyle

Nasza kolejna rada: jeśli po pijackiej nocy budzisz się w łóżku obcej dziewczyny umazany własnymi odchodami, nie zabieraj na śniadanie prześcieradła pełnego g... Bo ktoś może chcieć tam zajrzeć.

Czynnik smrodu: 99%

1. BORAT (2006)

Gat.: dokument paranormalny, reż.: Larry Charles

Fanfary! Z dumą i radością przedstawiamy najobrzydliwszą scenę w dziejach kina! Oto walka Borata ze 150—kilogramowym wieprzem Azamatem Bagatowem: na golasa, twarzą w twarz i twarzą w tyłek. Błeeeee.

Czynnik smrodu: 300%

ZOBACZ CZĘŚĆ PIERWSZĄ OBRZYDLIWOŚCI


Dodał(a): Sebastian Dembiński Piątek 26.08.2011