Perfu!meria cz. 1.

Są na świecie filmy piękne, wzniosłe, eleganckie i wyperfumowane. Ale teraz nie o nich piszemy. Dziś przedstawiamy Ci filmy, które miejscami pachną inaczej

Monica Belucci


15. BRUCE WSZECHMOGĄCY (2003)

Gat.: bój się Boga, reż.: Tom Shadyac

Obrazoburczy film, w którym Jim Carrey chce być Bogiem, ale nie daje sobie rady nawet z sikającym na wszystkie strony łaciatym kundlem... Oglądaj tylko z zamkniętymi oczami.

Czynnik smrodu: 13%

14. JOHNNY ENGLISH (2003)

Gat.: 0,7 zgłoś się, reż.: Peter Hewitt

Udający superszpiega Jaś Fasola wkrada się do wrogiej fortecy przez rurę kanalizacyjną. Jak się domyślasz, przy tej okazji spływa na niego zawartość dziesięciu świeżo zapełnionych sławojek...

Czynnik smrodu: 29%

13. GRINDHOUSE VOL. 2 PLANET TERROR (2007)

Gat.: z archiwum żywych trupów, reż.: Robert Rodriguez

Słabo robi się już na sam widok zamkniętych w słoiku męskich jąder. Ale gdy po interwencji Bruce’a Willisa słoik zostaje rozbity i obcięte jądra rozsypują się po ziemi, robi się naprawdę śmierdząco!

Czynnik smrodu: 32%

12. SHOOT ’EM UP (2007)

Gat.: chłopaki nie płaczą, reż.: Michael Davis

86 minut strzelaniny, 100 trupów, naga Monica Bellucci — wszystko jest piękne, oprócz sceny, gdzie Clive Owen gubi pistolet, który wpada do brudnego kibla porośniętego czymś brązowym. I wyciąga go gołą ręką.

Czynnik smrodu: 44%

11. RAMBO II (1985)

Gat.: cyrk frontowy, reż.: George P. Cosmatos

Rambo (choć niedobrowolnie) bierze kąpiel w pełnym pijawek bajorze zapełnionym odchodami świń. Jakby tego było mało, relaks przerywają mu źli Ruscy, którzy paskudnie go torturują. Obrzydliwość!

Czynnik smrodu: 47%

10. CASINO ROYALE (2006)

Gat.: szpieg taki jak my, reż.: Martin Campbell

Scena krótka, ale tak wstrząsająca, że fani agenta 007 do dziś nie mogą spać po nocach. James Bond, superagent, prawdziwy facet, samiec alfa... rzyga! Ostatni mit twardziela runął.

Czynnik smrodu: 50%

9. STRASZNY FILM 2 (2001)

Gat.: tragedia grecka, reż.: Keenen Ivory Wakans

Brutalna parodia kultowego „Egzorcysty”. James Woods w roli lubieżnego księdza, który zamiast ratować opętaną dziewczynę, woli zarzygać ją gigantycznym zielonym womitem — z wzajemnością zresztą.

Czynnik smrodu: 61%

8. SENS ŻYCIA WEDŁUG MONTY PYTHONA (1983)

Gat.: skecz harcerski, reż.: Terry Jones

Mr Creosote (Terry Jones) zamawia gigantyczny posiłek, zjada go, w przerwach wymiotuje do wiadra, a na koniec eksploduje, pokrywając restaurację swoimi wnętrznościami. Pycha!

Czynnik smrodu: 69%


Dodał(a): Sebastian Dembiński Piątek 26.08.2011