Przewodnik po zakładach bukmacherskich

Na co zwrócić uwagę przy obstawianiu zakładów?

zakłady-na-komórkę.jpg

Polacy coraz chętniej obstawiają zakłady bukmacherskie. Wysokie wygrane w zakładach działają na wyobraźnie fanów sportu. Kilka tygodni temu czołówki polskich mediów obiegła informacja o szczęśliwym graczu, który zamienił kilkadziesiąt złotych w ponad milion. Przy tak wielu dostępnych firmach oferujących zakłady bukmacherskie, wybranie właściwej może być trudnym zadaniem. Czasami możemy wpaść w kosztowną pułapkę. Na co zwrócić uwagę obstawiając w zakładach bukmacherskich?

Sprawdź, czy obstawiasz u legalnego bukmachera

Po 1. kwietnia 2017 r. polski rynek zakładów bukmacherskich przeszedł prawdziwą metamorfozę. Polski rynek opuściło wiele zagranicznych firm, w tym bet365, Bwin czy William Hill. Zgodnie ze znowelizowaną ustawą hazardową swoje usługi mogą świadczyć jedynie podmioty, które uzyskały licencję od Ministerstwa Finansów. Wielu graczy nie zdaje sobie sprawy z poważnych konsekwencji korzystania z usług operatorów bez licencji. A te mogą przekroczyć nawet najwyższą wygraną u bukmachera, ponieważ korzystanie z usług bez licencji Ministerstwa Finansów może skutkować wysoką karą pieniężną (nawet do 3,6 mln złotych). Na dzień dzisiejszy legalne zakłady bukmacherskie w Internecie może świadczyć 14 podmiotów. Pełna lista firm bukmacherskich z licencją dostępna jest na stronie Ministerstwa Finansów.

Łatwość obstawiania i atrakcyjne bonusy

Rozwój technologii spowodował, że praktycznie nie rozstajemy się z naszymi telefonami. Postęp dopadł także bukmacherów - żeby obstawić zakład nie musimy udawać się do punktu zakładów albo korzystać z komputera. Coraz większa liczba legalnych zakładów bukmacherskich posiada w swojej ofercie aplikacje mobilne. Dzięki nim obstawianie zakładów jest jeszcze prostsze - możemy typować wynik meczu będąc w podróży lub siedząc w kolejce do lekarza! Wybierając bukmachera warto więc przeanalizować, czy dany bukmacher udostępnia łatwą i wygodną grę na urządzeniach mobilnych. Kolejnym ważnym kryterium w wyborze bukmachera powinna być atrakcyjność oferty bonusowej dla graczy. Niemal każdy bukmacher stara się przyciągnąć klientów bonusami. Dzięki właściwemu korzystaniu z oferowanych przez bukmacherów promocji gracz może pozyskać dodatkowe środki na grę. Jeśli grasz u jednego bukmachera, to warto zainteresować się ofertą promocyjną innych. Oczywiście najpierw musisz zapoznać się z regulaminem oferty, ponieważ nie każdy bonus jest godny Twojej uwagi. Rosnąca konkurencja sprawia, że bukmacherzy muszą coraz mocniej walczyć o lojalność graczy. Rywalizacja toczy się w głównej mierze na polu oferowanych kursów i dostępnych zdarzeń, ofert bonusowych dla nowych klientów, a także udogodnień w postaci szybkich wpłat i wypłat.Należy pamiętać, że zakłady sportowe to przede wszystkim rozrywka.

Artykuł został przygotowany przez ekspertów serwisu https://www.Zakłady-Bukmacherskie.com


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 15.04.2019