Prowadzisz firmę? Możesz obniżyć koszt zakupu sprzętu elektronicznego

Jesteś freelancerem, grafikiem, dziennikarzem, architektem, lekarzem, prawnikiem lub szkoleniowcem? Aby uniknąć wydania fortuny na dobry sprzęt elektroniczny, warto skorzystać z kilku rozwiązań. Dowiedz się, jakich.

SMALL koszty sprzętu elektronicznego.jpg

Polacy to jeden z najbardziej pracowitych narodów w Europie. Nie dość, że często pracują dłużej niż 8 godzin dziennie, to jeszcze wielu z nas decyduje się na prowadzenie własnego biznesu. Codziennie w naszym kraju przybywa blisko 1 000 nowych jednoosobowych firm. To właśnie mikro i małe przedsiębiorstwa są kołem zamachowym gospodarki. Większość z nich należy do tzw. wolnych zawodów, które dają możliwość swobodnego zarządzania swoim czasem, ale wymagają też ogromnej zaradności i znajomości przepisów prawa.

Własna firma: misja niemożliwa?

Osoby, które decydują się prowadzić własny biznes, muszą same zadbać też o narzędzia do pracy. W zależności od wykonywanego zawodu są to najczęściej laptopy, smartfony i komputery PC. Taki niezbędnik wystarczy do tworzenia tekstów, grafik, arkuszy kalkulacyjnych czy prezentacji i pozwoli być w stałym kontakcie z klientami.

Niestety, zwłaszcza dla firm, które dopiero zaczynają swoją działalność, wydatek rzędu kilku czy kilkunastu tysięcy złotych na sprzęt to duże wyzwanie. Jednak całe szczęście przedsiębiorcy mogą skorzystać z szeregu możliwości dofinansowań i grantów, które w znacznej części sfinansują zakup.

Reselling, leasing i zakup na raty

Z pomocą przychodzą także resellerzy, którzy dają możliwość zakupu elektroniki na atrakcyjnych warunkach. Jedną z najciekawszych ofert na rynku dla małych firm przygotował Komputronik, który nie dość, że oferuje szeroki wybór laptopów, smartfonów, komputerów PC i akcesoriów, to zapewnia jeszcze kompleksowe wsparcie IT oraz korzystne finansowanie i ubezpieczenie sprzętu.

Na stronie https://www.komputronik.pl/lp/mala-firma można znaleźć poradniki, które ułatwią zakup sprzętu w zależności od wybranej profesji. Dodatkowo przedsiębiorcy mogą skorzystać z leasingu na preferencyjnych warunkach lub rozłożyć zakup na raty. Jest to też doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy już prowadzą działalność, a pod koniec roku szukają kosztów.

11.12.2019_leasing_MK_SG_acf07251f795007caf97afde1ea75ff6.jpg

Ostatnie dni przed Świętami to również dobry moment na zakup prezentów last minute. W tym roku największym hitem pod choinką jest elektronika: smartfony, tablety, laptopy oraz małe AGD i RTV. Chcąc uniknąć ogromnych wydatków, warto skorzystać z nieprocentowanych rat, które pozwalają rozłożyć koszty w czasie.

18.11.19_xmas2019_KP_SG_5b6d1cc6daf014859580b16107c519b7.jpg

Skoro już wiemy, co kupić, to jeszcze trzeba zastanowić się, gdzie. Tutaj ponownie z jedną z najlepszych ofert wychodzi Komputronik, który oferuje korzystne raty RRSO 0%. Świąteczną ofertę Komputronik znajdziesz na stronie https://www.komputronik.pl/lp/xmass-2019.

Materiał promocyjnyAdvertisement Advertisement


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 19.12.2019