Polska Policja próbuje być fajna – szkoda, że używa zdjęć szwedzkich policjantek

Na facebookowym profilu Polskiej Policji pojawił się post, który w założeniach miał chyba ocieplić jej wizerunek. Szkoda tylko, że ociepla wizerunek nie tej policji, co trzeba, a naszą – ośmiesza.


Ten moment, kiedy chcesz być fajny, ale wychodzi jak zwykle. Polska Policja postanowiła wykorzystać Światowy Dzień DJ-a, by ocieplić swój wizerunek i pokazać, że jej pasją też jest muzyka, a policjantki również mogą wskoczyć za konsoletę, założyć słuchawki i miksować bity dla tłumów podczas koncertu.

Wszystko fajnie, szkoda tylko, że fotka, którą udostępnił profil polskiej Policji przedstawia… szwedzkie funkcjonariuszki. I to tylko przy założeniu, że rzeczywiście są to policjantki, a nie profesjonalne didżejki, które po prostu wymyśliły sobie taki finezyjny strój sceniczny.

Droga Policjo, jeśli już chcesz ocieplać swój wizerunek, to upewnij się najpierw, że po pierwsze – używasz zdjęć prawdziwych funkcjonariuszy, a po drugie – że są to funkcjonariusze polskiej policji. Bo w przeciwnym razie wychodzi raczej śmiesznie niż miło.

Czyli co, następnym razem możemy spodziewać się zdjęć z koncertów Stinga z The Police na Światowy Dzień Rockandrollowca? No bo przecież „The Police” a policja, co to za różnica?

ZOBACZ TEŻ FOTKI PIĘKNEJ POLICJANTKI:

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Facebook/ Polska Policja Piątek 09.03.2018