Pewne siebie kobiety zaspokajają swoje seksualne fantazje w internecie

Polskie singielki po trzydziestce czują się nie tylko najbardziej atrakcyjne, ale zyskują też więcej dystansu i realizują swoje fantazje seksualne z mężczyznami poznanymi w Internecie.
grafik-glowny.jpg

Seksualność jest częścią naszej osobowości i towarzyszy każdemu człowiekowi na wiele sposobów przez całe życie. Jest ona uważana za podstawową potrzebę i jest identyfikowana z energią życiową, która skuteczne oddziałuje na człowieka fizycznie, psychicznie i duchowo we wszystkich fazach życia.

Jeśli wierzyć aktualnym badaniom, u kobiet około 35 roku życia, zachodzi niezwykła, wewnętrzna przemiana: poczucie braku bezpieczeństwa w łóżku coraz częściej znika, a w związku z tym wiele z nich zaczyna kształtować swoje życie seksualne. Kobiecy świat wydaje się bardziej dojrzały, silniejszy i bardziej pewny siebie, a kobiety odnajdują się na nowo i uczą się otwarcie i bez ogródek mówić o swoich potrzebach i pragnieniach. Co ciekawie dzięki temu "trzydziestokilkulatki" radzą sobie w łóżku szczególnie dobrze. Zainteresowanie seksem wzrasta z czasem wśród kobiet poniżej 35 roku życia, a potem długo pozostaje na równym poziomie, powodując, że kobiety czują się atrakcyjne, seksowne i wolne. Wiele z nich preferuje seks bez zobowiązań na tzw. Casual Dating portalach internetowych, ponieważ anonimowość takich stron gwarantuje kobietom dyskrecję.

casualdating.jpg

Magda, 36 lat, singielka, czuje się bardzo zrelaksowana:
„Od czasu mojej separacji, przeżywam swoje seksualne wyzwolenie! Teraz wiem o wiele lepiej, jak moje ciało reaguje i co jest dla mnie ważne w łóżku. Zdarza mi się, że mówię czasem „nie”, gdy mój partner dąży do praktyk, które po prostu nie sprawiają mi żadnej frajdy. Od czasu, gdy spotykam mężczyzn za pośrednictwem portalu TheCasualLounge.pl, mam znów większą ochotę na seks, czuję się pewnie ze swoim ciałem i nie mam żadnych zaburzeń orgazmu! Taki rozwój sytuacji uczynił mnie naprawdę szczęśliwą!"

Na to, że wiele kobiet myśli jak Magda, wskazuje wysoki odsetek kobiet na platformie TheCasualLounge.pl wynoszący ponad 65%. Tutaj spotykają się zdecydowane i pewne siebie kobiet, które afirmują swój popęd seksualny i szukają nieskomplikowanych relacji z mężczyznami.

Dalsze informacje i bezpłatna rejestracja na: www.thecasuallounge.pl

Informacja o portalu TheCasualLounge
Wiodący portal randkowy TheCasualLounge.pl przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy nie chcą rezygnować z niezobowiązujących relacji. Nasz system dobiera użytkownikom partnerów seksualnych pod względem ustalonych miast i regionów. Później to „Randkowicze" decydują, z kim chcą się skontaktować. Anonimowość i poufność są dla TheCasualLounge.pl najważniejsze.
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z thecasuallounge.pl Piątek 08.07.2016