Otwarcie galerii handlowych. Wyciekł termin

Wypad na zakupy z kobietą to wyzwanie dla każdego faceta. Jednak w obliczu koronawirusa każdy z nas na pewno zatęsknił za godzinnymi spacerami po galerii i czekaniem w przymierzalni aż partnerka wrzuci na siebie letnią zwiewną sukienkę. Już niebawem będziesz mógł ponownie doradzić jej, w czym wygląda najlepiej.
iStock-1094351294.jpg
Rząd rozpoczął sukcesywne odmrażanie życia społecznego. Na pierwszy ogień poszły lasy i parki, gdzie swobodnie możemy wybrać się na spacer – oczywiście pamiętając o maseczkach i zachowaniu dystansu. Możliwe, że wkrótce zostaną otwarte także galerie handlowe.

Zgodnie z informacjami, do których dotarła Rzeczpospolita, pracownicy centrów handlowych mieli otrzymać daty powrotu do pracy. Jeżeli te przecieki się potwierdzą, to już 18 maja będziemy mogli  ponownie wybrać się na zakupy i uzupełnić braki w szafie. W końcu warto zaopatrzyć się w nowe buty i kurtkę, żeby po kwarantannie mieć w czym wyjść na miasto.

Źródła dziennika twierdzą, że taka data została potwierdzona przez pracowników galerii na warszawskiej Woli, wrocławskich Bielanach i w gdańskim Madison.

Co więcej, jak podaje Rzeczpospolita, na biurko wicepremier i minister rozwoju Jadwigi Emilewicz miało trafić pismo z postulatami handlowców, by otwarcie centrów nastąpiło jeszcze wcześniej. Informatorzy twierdzą, że wicepremier widzi taką szansę.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Piątek 24.04.2020