Oto najinteligentniejsze słuchawki na rynku

Na tegorocznych targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas Jabra zaprezentowała nowe słuchawki linii Elite.

słuchawki jabra.jpg

Na rynek trafił najnowszy zestaw słuchawkowy Elite: słuchawki Elite 85h z technologią Jabra SmartSound wyposażone w technologię AI, której celem jest uzyskanie inteligentnego adaptacyjnego dźwięku. Te najlepsze w swojej klasie słuchawki wyznaczają nowe standardy dzięki maksymalnej żywotności baterii, niestandardowym 40-milimetrowym głośnikom oraz zaawansowanej technologii połączeń 6-mikrofonowych, zapewniającej krystalicznie czysty dźwięk. Firma Jabra zaprezentowała też Move Style Edition, czyli nową odsłonę zestawu słuchawkowego JabraMove.

Elite 85h z technologią AI do inteligentnego, adaptacyjnego przetwarzania dźwięku

Funkcja SmartSound w Elite 85h została opracowana w oparciu o technologię pejzażu audEERING. Gwarantuje ona, że ​​dźwięk w słuchawkach automatycznie dostosowuje się do otoczenia. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w zatłoczonym pokoju, czy chcemy skoncentrować się w gwarnym pociągu, SmartSound zapewnia najlepsze połączenia i wrażenia muzyczne.

Słuchawki Elite 85h wyznaczają nowe standardy dzięki 32-godzinnej żywotności baterii (przy aktywowanym ANC), krystalicznie czystemu dźwiękowi z zaawansowaną technologią połączeń 6-mikrofonowych, 40-milimetrowym, specjalnie zaprojektowanym głośnikom, zapewniającym najwyższą jakość dźwięku oraz wiodącej w branży trwałości.

SmartSound i całkowicie bezdotykowa obsługa Voice Assistant umożliwia szybszy i łatwiejszy dostęp do asystenta głosowego w podróży, co czyni Elite 85h najinteligentniejszymi słuchawkami ANC na rynku.

W 100% bezdotykowa obsługa z Alexą

Rozwiązanie mikrofonowe połączone z aplikacją Jabra Sound+ umożliwia w 100% bezdotykowe korzystanie z Voice Assistant. Użytkownicy nie muszą już sięgać do przycisków na słuchawkach, aby komunikować się z Alexa, Siri® lub Google Assistant™. Aby natychmiast połączyć się z usługą, wystarczą teraz w zupełności komendy głosowe. Jabra jest jedną z pierwszych marek, które oferują tę funkcję, umożliwiając użytkownikom dostęp do Alexa przez wypowiedzenie komendy budzącej asystenta.

Move Style Edition

Zaprojektowane dla bezprzewodowej muzyki w ruchu, słuchawki Move Style Edition zapewniają dłuższy czas pracy baterii, bo aż do 14 godzin, oferując jednocześnie ten sam wspaniały dźwięk, wygodę i lekkość. Dostępny będzie w trzech nowych stylowych kolorach: Titanium Black, Gold Beige i Navy.
Od czasu wprowadzenia JabraMove w 2014 roku słuchawki te są szeroko doceniane za doskonałe brzmienie bezprzewodowe i niezrównane doznania muzyczne w kategorii poniżej 100 USD.

Jabra zaprezentowała także nowy model z rodziny Elite Active dla osób uprawiających sport, czyli Elite Active 45e. Te wodoodporne słuchawki zostały wyposażone w ulepszoną konstrukcję zaczepu na ucho, która nie tylko gwarantuje bezpieczne dopasowanie, ale także zapewnia długotrwały komfort noszenia. Nawet dziewięć godzin pracy na baterii zapewnia użytkownikom możliwość zrobienia całotygodniowego treningu na jednym ładowaniu.

Premiera urządzenia przewidziana jest na pierwszy kwartał 2019 r.

Zestawy słuchawkowe dostępne będą w sprzedaży w Q2 w sugerowanych cenach detalicznych: JabraElite 85h - 1299 zł oraz JabraMove Style - 429 pln.

Więcej informacji o zestawach Jabra Elite 85h, Jabra Move Style i Elite Active 45e znajdziecie na www.jabra.pl

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Niedziela 13.01.2019