Ola Ciupa w najnowszym CKM

OLA CIUPA - gorąca Słowianka Donatana i prezenterka telewizji 4fun.tv w wersji na bardzo mokro. Takiej Oli z pewnością nie zobaczysz w programie Celebrity Splash!
ckm kwiecień 2015
W najnowszym CKM:

Wielki konkurs:
mamy bilety na najlepszą sportową imprezę tego roku w Polsce – żużlowe Grand Prix na Stadionie Narodowym 18 kwietnia 2015. Chcesz zdobyć bilet – kup CKM i weź udział w konkursie!

BOHATER NUMERU: MARCIN TYBURA - pojechaliśmy do domu jednego z najlepszych polskich zawodników MMA, gwiazdy organizacji M-1 Global w Rosji. Marcina Tyburę zna już Władymir Putin – teraz poznaj ty.

WYWIAD NUMERU: TIFF NEEDELL
– legendarny brytyjski kierowca wyścigowy i dziennikarz motoryzacyjny, kiedyś prowadzący „Top Gear”, a obecnie „Fifth Gear”, rozmawia z CKM o wyścigach samochodowych... i nie tylko.

NIEKRYTY KRYTYK - gwiazdor YouTube’a, satyryk, autor odjechanych filmów i audycji radiowych debiutuje w roli felietonisty CKM. I od razu zaczyna, że tak powiemy, z grubej rury.

KAMIL SYPRZAK - piłkarz ręczny, brązowy medalista z Kataru, rozmawia z CKM o wszystkim, tylko nie o szczypiorniaku.

NAGA PRAWDA O ŻUŻLU - tajniki motocykla żużlowego objaśnia w CKM Grzegorz Zielonka, mechanik Darcy’ego Warda, zawodnika KS Toruń

ĆWICZ JAK TOMEK CHOIŃSKI - nie musisz biegać do siłowni, żeby uzyskać najwyższą formę! Znany instruktor fitness i kulturystyki pokazuje ćwiczenia, które możesz wykonać bez żadnego sprzętu.

JAGUAR XJR–9 - legendarna wyścigówka z czasów, gdy w samochodzie sportowym decydujący głos miał kierowca, a nie komputer. Zobacz go, dotknij, a jeśli masz wolne 5 mln dolarów – to kup.
ciupa2.jpg
MISTRZOWSKIE MIGAWKI - jaki aparat fotograficzny wybrać? Czy potrzebny ci sprzęt profesjonalny czy wystarczy amatorski? I za jakie pieniądze? Pomożemy ci dokonać najlepszego wyboru spośród aparatów dostępnych na rynku

NA SZCZYCIE ŚWIATA - polskich motocyklistów podczas wyprawy na najwyższą przełęcz Himalajów nie zatrzymała nawet cała hinduska armia. Polak potrafi!

DODATEK MOTYWACYJNY - jak wielcy trenerzy (od Mourinho po Fergusona) motywują do gry piłkarzy? Wyobraź sobie, że są jeszcze inne sposoby, niż bojowy okrzyk „Kiełbasy do góry i ładujemy frajerów w kakao...”

FOKA W AKCJI - fragmenty nowej książki Marka Owena, operatora Navy SEALs, znanego z udziału w akcji zabicia Osamy Bin Ladena. Powalające opisy akcji komandosów i przerażający obraz współczesnej wojny.

SŁOWNIK Z LUDZKIEGO NA KOBIECY - mówisz do kobiety, a ona cię nie rozumie? Tak jest, bo ty mówisz jedno, a ona słyszy zupełnie coś innego. Nasz słownik pomoże ci dowiedzieć się, co one tak naprawdę słyszą.

ŚREDNIA PENSJA - co możesz sobie kupić za polską średnią krajową? Mnóstwo świetnych rzeczy! Trzymaj portfel i sprawdź.

MĘSKA MODA - pomożemy ci ubrać się na wiosnę stylowo i bez groźby bankructwa. W roli modeli modowych – dwaj piłkarze Legii Warszawa: Bartosz Bereszyński i Jakub Rzeźniczak. Sprawdź, jak wypadli bez piłki w magazynie CKM.

ciupa3.jpg

Kwietniowy CKM dostępny w sprzedaży od 12 marca 2015 w łącznym nakładzie 60 000 egz., cena 8,99 zł (w tym 8% VAT).


Dodał(a): CKM.PL Środa 11.03.2015