Ola Ciupa, Paula Tumala i Hardkorowy Koksu w ringu WWE 2K17

Wrestling w końcu staje się realistycznym mordobiciem. Nie ma udawanych ciosów, hamowanych tuż przed przeciwnikiem czy uderzeń „z liścia”. Wszystkie ataki „wchodzą” i nikt się tu z przeciwnikiem nie patyczkuje. Ale możliwe to jest jedynie w grze WWE 2K17. To tu amerykańskie zapasy nabierają większego sensu i dramatyzmu.
wwe17-otw.jpg

Niektórzy zarzucają wrestlerom, że są bardziej dostarczycielami rozrywki, aniżeli wojownikami. Teraz możesz sam obalić tę tezę grając w czwartą odsłonę produkcji studia 2K Games, którą wspomagały firmy Yuke i Visual Concepts. Zaangażowane w tworzenie gry osoby specjalizują się w tego typu adaptacjach bijatyk, więc dostajesz świetnie odtworzoną rzeczywistość, której stajesz się teraz częścią.Prawa do licencji federacji WWE i NXT pozwoliły na przeniesienie wszystkich realnych wrestlerów i wrestlerek do świata wirtualnego. Napakowani i groźni faceci oraz niebezpieczne, ale przy tym prześliczne kobiety będą do twojej dyspozycji w ringu. Łącznie dostaniesz do wyboru 119 postaci – zarówno aktywnych zawodowo, jak i tych legendarnych z przeszłości, które już dawno odeszły na zapaśniczą emeryturę.


Jeśli nie chcesz być odtwórczy i zawsze marzyła ci się kariera wrestlera, możesz wykreować swoją postać, której karierą pokierujesz od samego początku. Dostosujesz zarówno wygląd, zachowanie sceniczne, jak i filmik, który będzie odtwarzany w tle podczas twoich wejść do ringu.

Zobacz galerię zdjęć promujących WWE 2K17 z Olą Cupią i Paulą Tumalą


Do gry przeniesiono cała otoczkę wokół zawodów sportowych. Będziesz więc mógł poobrażać innych zawodników, sprowokujesz zakulisowe potyczki, a także dostaniesz dostęp do wachlarza nieczystych zagrań. Włącznie z tym, że będziesz mógł zaaranżować naparzankę lasek z facetami. Ale nie zdziw się, gdy Twój dwumetrowy bohater dostanie bęcki od filigranowej ślicznotki w błyszczącym lateksie – WWE 2K17 jest również intrygująco nieprzewidywalne.WWE 2K17
Polska premiera: 14 października 2016
Platformy: PS3, PS4, X360, XONE

WWE_2K17_PS4_FOB_ENG.jpg
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Cenega Poniedziałek 31.10.2016