II edycja Esquire Weekend w Sadyba Best Mall

Przed nami II edycja Esquire Weekend, wydarzenia skierowanego do mężczyzn, którzy cenią sobie elegancję i styl Na miejscu będzie można spotkać ekspertów z wielu dziedzin, np. mody, technologii, motoryzacji czy męskiej pielęgnacji. Gospodarzem II edycji Esquire Weekend będzie Sadyba Best Mall.
ii-edycja-esquire-weekend-w-sadyba-best-mall_5813604f.jpeg.jpg

Nasza druga weekendowa akcja rozpocznie się już czwartego listopada. W Galerii Sadyba Best Mall zobaczycie między innymi:

Philips
A na gości czeka prezentacja najnowszego trymera Philips serii 7000
codziennej stylizacji brody. Nowoczesny system zasysania ściętego zarostu nie zostawia po goleniu żadnych śladów. Ostrza ze stali szlachetnej nie wymagają ostrzenia ani oliwienia, a ich dwadzieścia różnych ustawień pozwoli ci na golenie zarostu na długość od pół milimetra po centymetrową brodę. No i nie musisz się spieszyć, z naładowaną bateria możesz się stylizować nawet 75 minut. Dodatkowo dla miłośników zarostów Philips przygotował Trendbook, w którym eksperci tłumaczą jak właściwie pielęgnować brody. Barber Wojtek Golik i projektant mody Dawid Woliński towarzyszą mężczyznom w stylowych metamorfozach. W Trendbooku Philipsa znajdziesz 12 stylizacji, w których pod lupę bierze się każdy rodzaj brody i zarostu.
Screen-Shot-2016-10-28-at-15.27_.59__58132d48.png

Jatomi Fitness
Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu. jatomifitness.pl

Screen-Shot-2016-11-03-at-13.05_.40__581aba0a.png
Specjalnie na tę okazję największa sieć klubów fitness w Polsce, przygotowuje stanowisko, przy którym będzie można uzyskać porady treningowe, dietetyczne raz zrobić profesjonalny pomiar składu ciała. Zainteresowane osoby otrzymają dodatkowo wejściówkę na trening oraz możliwość zwiedzenia wnętrza klubu w trakcie trwania eventu.


Sony PlayStation
Podczas Esquire Weekend będzie z nami smuklejsze PS4 o nowym wyglądzie.Uczestnicy akcji będą mieli możliwość testowania nowej konsoli grając w najnowsze premiery gier.

Screen-Shot-2016-11-03-at-13.05_.33__581a0b38.png
Wewnętrzna architektura nowej konsoli została zmodyfikowana, co pozwoliło zredukować jej głośność o ponad 30% w porównaniu z poprzednimi modelami, a waga zmniejszyła się o 25% w porównaniu z pierwszym (seria CUH-1000) i o 16% z drugim (seria CUH-1200) modelem. Nowy system PS4 jest ponadto bardziej energooszczędny – zużywa odpowiednio 34% i 28% mniej energii w porównaniu z pierwszym i ostatnim modelem.
Mając na uwadze przyszłość technologii wyświetlania obrazu, wszystkie systemy PS4, wliczając w to nowy model oraz PlayStation®4 Pro, będą wspierały technologię HDR (High Dynamic Range)*4, która umożliwia odzwierciedlenie bogatszej gamy kolorów oraz podkreśla cienie i jasność obrazu. Użytkownicy, którzy posiadają telewizory wspierające technologię HDR, będą mogli cieszyć się z obsługujących ją gier oraz innej zawartości rozrywkowej, która będzie przypominać sposób, w jaki ludzkie oko postrzega rzeczywisty obraz.


V Centrum
Salon samochodów luksusowych i premium w Warszawie.
Screen-Shot-2016-11-03-at-16.03_.27__581b3b35.png
Wiedza oraz doświadczenie – to dzięki nim V CENTRUM jest ekspertem w sprzedaży samochodów klasy premium. Samochody prezentowane w ofercie są sprawdzone w serwisie VCentrum, klient otrzymuje pełną informacje o sprzedawanym samochodzie. Salon realizuje również zamówienia indywidualne.
V Centrum oferuje również odkup samochodu lub usługę pośrednictwa w sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie oraz stosowany profesjonalny program wyceny aut używanych Carwert Eurotax Glass’s Polska to gwarancja atrakcyjnej i rynkowej ceny odkupu.


Gospodarzem II edycji Esquire Weekend będzie Sadyba Best Mall położona na warszawskiej Sadybie, na Trakcie Królewskim prowadzącym do Wilanowa, Powsina i dalej do Konstancina-Jeziornej. W 90 sklepach, na powierzchni blisko 23 tys m2, centrum handlowe oferuje swoim wymagającym klientom szeroką ofertą komercyjną i zróżnicowany wachlarz usług. Dla szukających rozrywki galeria proponuje Cinema City, 12 sal kinowych oraz jedyny w Warszawie IMAX. Wszystkich dbających o zdrowie, kondycję i szczupłą sylwetkę zaprasza do nowoczesnego klubu fitness Pure Jatomi. Dodatkowo, podzielona na trzy strefy część restauracyjna pozwala każdemu znaleźć to, co lubi najbardziej.


II edycja Esquire Weekend potrwa od 4 do 6 listopada! Serdecznie zapraszamy.
Dodał(a): ckm.pl Środa 02.11.2016