Nowy numer CKM od 9 grudnia w sprzedaży

W najnowszym numerze CKM piękne dziewczyny: Sandra Majka – piękna Wodzianka pokazuje w CKM duuuużo więcej, niż w telewizyjnym programie Kuby Wojewódzkiego, a także Joanna Kościak - gorąca uczestniczka najnowszej edycji reality show MTV „Ex na plaży”. Z nami Asia gra w strip pokera – i przegrywa.
01_ckm_2017.jpg

W ŚRODKU:
* Kuba Przygoński - z polskim rajdowcem rozmawiamy tuż przed jego startem w rajdzie Dakar 2017.
* Eryk Lubos - charakterystyczny aktor, perkusista–bokser, nawrócony były wegetarianin.   
* Polacy Roku - wybraliśmy 17 Polaków, którzy w 2016 roku zrobili niesamowite rzeczy i rozsławili Polskę w całym świecie. Ranking CKM bez polityków i bez celebrytów – inni są od nich lepsi.  
* Test - najszybszy samochód w Polsce. Pojechaliśmy na tor z dwoma „Korwetami”: 500–konną Corvette C7 Stingray oraz... 1650–konną Corvette C3 Stingray. Zwycięzca tego wyścigu mógł być tylko jeden.  
* Jeremy Clarkson - trzy nowe felietony legendarnego dziennikarza motoryzacyjnego z programów „Top Gear” i „The Grand Tour”. Uwaga, tym razem Clarkson nie pisze o samochodach.  
* Gadżety - noże dla mężczyzny Ka–Bar, Nimravus, Combat Troodon i inne prawdziwe noże. Wyrzuć swój dziecięcy scyzoryczek i kup wreszcie kosę godną mężczyzny.  
* Teksty na podryw - dla ścisłości: złe teksty na podryw. Bardzo złe! Tak złe, że jeśli odważysz się któregoś z nich użyć, to nie możemy ci zagwarantować bezpieczeństwa.  
* Zima to nie choroba - bieganie i jazda na rowerze – teraz, w zimie! Poradnik dla tych, którzy mimo chłodów nie zamierzają spędzić trzech miesięcy tylko na kanapie.  
* Inwazja klaunów - przerażający klauni straszą ludzi dużo dłużej niż od 2016 roku. Serrrrio...
* Męska moda - ubierz się elegancko – ale i na luzie – na święta i sylwestra.

promo1_CKM_01_2017.jpg

promo2_CKM_01_2017.jpg
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 08.12.2016