Nowy CKM z Paulą Tumalą

Najnowsze wydanie CKM w sprzedaży od 8 sierpnia! Zobacz, co tym razem przygotowaliśmy dla Was. A na okładce nowego CKM zobaczycie Paulę Tumalę, czyli kolejną dziewczynę od Donatana, której uroda powaliła widzów konkursu Eurowizji.

tumala_cover.jpg


W numerze oprócz seksownych dziewczyn, będziecie mogli jak zwykle przeczytać nasze wyjątkowe materiały takie jak:
Siatkarskie Mistrzostwa Świata w Polsce. Dlaczego warto oglądać siatkówkę? O tym, co trzeba zrobić, by zdobyć złoty medal rozmawiamy z selekcjonerem polskiej kadry Stéphanem Antigą.

Wakacyjny przewodnik alternatywny ...czyli subiektywny przegląd miejsc, w które podróżują Polacy w wykonaniu prześmiewczego duetu Make Life Harder.

Niezniszczalny. Z byłym oficerem GROM-u pułkownikiem Krzysztofem Przepiórką rozmawiamy o najemnikach, prywatnych armiach oraz co można zarobić poza kulką w głowę.

Mokra konkurencja - Wszystko o F1 H2O, czyli szalonych wyścigach motorówek, plus wywiad z Bartkiem Marszałkiem, naszym jedynakiem w wodnej Formule 1.

Prędkość absolutna - Z najszybszym kierowcą świata, Andy Greenem, który parę lat temu pojechał z prędkością 1200 km/h, a dziś planuje poprawić ten wynik do 1600 km/h, rozmawiamy m.in o tym, czy jego samochód to jeszcze jest... samochód.

tumala_promo.jpg
Prawko do wolności. Przegląd motocykli o pojemności do 125 ccm, których już w sierpniu można dosiadać mając prawo jazdy kategorii B.

Akrobata. Łukasz Czepiela, polski pilot w lotniczym cyrku Red Bulla opowiada nam o tajemnicach latania akrobatycznego i nie tylko.

Trening surfera prezentuje Maciek Rutkowski, jeden z najlepszych windsurferów w Polsce.

Od zera do bohatera - Wyroki i odsiadka w więzieniu mogą być początkiem wspaniałej kariery. Oto przykłady ludzi, których życiowe losy są tego dowodem.

Jak poderwać modelkę CKM - Piękne dziewczyny z naszych rozkładówek zdradzają, co trzeba zrobić, żeby je poderwać!

Moda - Trendowe męskie ciuchy na schyłek lata prezentuje Martin Kaczmarski, polski rajdowiec, który zajął świetne 9 miejsce w legendarnym rajdzie Dakar.

Najnowsze wydanie CKM w sprzedaży od 8 sierpnia - cena 8,99 zł (w tym 8% VAT). Specjalnie dla internautów numer dostępny będzie też w wersji desktopowej w cenie 5,50 zł.


Dodał(a): CKM.PL Środa 06.08.2014