Nowy CKM z Miss Euro 2016

Gorący numer, zwiastujący gorące dni drugiej części lata! Koniecznie zabierz go ze sobą do samolotu, pociągu, na plażę lub na zakupy z kobietą. Wrześniowy CKM w sprzedaży od 12 sierpnia.
ckm-0916-cover.jpg

OKŁADKA
* Marta Barczok – Miss Euro 2016  Poszła obejrzeć mecz Polaków na mistrzostwach Europy... i zrobiła furorę równie wielką, co nasi piłkarze. Piękna kibicka Marta Barczok udowadnia w CKM, że na tytuł Miss Euro zasługuje całkowicie, a nawet bardziej!
Historia niczym u Natalii Siwiec.

WYWIADY:
* Izu Ugonoh  Polski czarnoskóry bokser wagi ciężkiej właśnie wygrał swoją 16. zawodową walkę i szykuje się do pojedynku o mistrzostwo świata. Z CKM rozmawia o boksie, patriotyzmie, rasizmie oraz... literaturze Paulo Coelho.  * Robert Serwański  Polak ze Szwecji – nadworny kierowca firmy Koenigsegg, produkującej jedne z najdroższych i najszybszych samochodów świata – mówi nam jak to jest jeździć z prędkością 400 km/h, i nie tylko.
* Food Emperor Gwiazdor YouTube’a, poliglota, kucharz, facet, który przeklinanie w języku polskim wyniósł do rangi światowej sztuki, rozmawia z CKM – i oczywiście ostro klnie.   

RANKING CKM:
* 15 najseksowniejszych polskich olimpijek Igrzyska Olimpijskie w Rio trwają w najlepsze – a my robimy pierwsze podsumowanie: przedstawiamy 15 najseksowniejszych polskich uczestniczek igrzysk według miesięcznika CKM! 

ckm-0916-miss.jpg

ARTYKUŁY:  
* Cristiano Ronaldo Nie trzeba go przedstawiać. Najlepszy (albo „drugi najlepszy”) piłkarz świata miesiąc temu został mistrzem Europy i właśnie jest na absolutnym szczycie życia. My więc przyglądamy się... jego wadom.  
* Wynalazki, które zmieniły twój letni urlop Byczysz się na all inclusive nad Morzem Śródziemnym i nawet się nie zastanawiasz, jak to w ogóle jest możliwe, że tam jesteś. Oto 17 odkryć, patentów i gadżetów, które sprawiły, że wakacje 2016 roku są fajne!  
* Paraolimpiada przestępców Niepełnosprawni są takimi samymi ludźmi, jak wszyscy inni – włączając w to skłonności do łamania prawa. Poznaj kryminalistów z uprawnieniami do parkowania na „kopercie”.  
* Twarde gadżety Ponadprzeciętnie wytrzymałe rzeczy, które przetrwają wszystko – a przynajmniej przetrwają twoje wyjście na imprezę w piątek.  
* Spitsbergen - arktyczna jazda Zima w środku lata? Proszę bardzo: nasz dziennikarz znalazł trochę ochłody na położonym za kołem podbiegunowym Spitsbergenie.  
* Męska moda  Polska jest modna – także jeśli chodzi o ciuchy. Przegląd odzieży patriotycznej, z narodowymi symbolami i w biało–czerwonych barwach. 
* Męska kuchnia Przepis na grillowaną jagnięcinę. Z dobrą popitką ;)   

A TAKŻE...
* Niektyty Krytyk pisze o Januszach wakacji  
* Maciej „Albin” Albinowski uczy jak jeździć na quadzie
* Weronika Kurasiak przekonuje, że polski Bałtyk to najpiękniejsze morze świata. Aha, i robi to nago.

ZOBACZ TEŻ I ZAGŁOSUJ W RANKINGU TOP 50 POLEK WEDŁUG CZYTELNIKÓW CKM
50-polek.jpg
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 11.08.2016