Nowy CKM na październik! Wydziarany numer

Oto kolejny CKM z kolekcjonerską okładką! Tym razem tematyką numeru są tatuaże. Ale nie wszystkie dziewczyny wewnątrz są wydziarane od stóp do głów. Niektórych części ciała nie zakrywają malunki. I właśnie te części ciała dziewczyny odkrywają!
cover_ckm_10_19.jpg

Okładkę stworzył Krzysiek Ostrowski, który zajmuje się komiksem i animacją, a starsi czytelnicy znają go pewnie z zespołu Cool Kids of Death. Macza tez palce przy grze „Cyberpunk 2077” – współtworzy do niej soundtrack. Teraz zna go już cała Polska – za sprawą coveru CKM, który jest adaptacją zdjęć Agnieszki Jaworskiej autorstwa Patrycji Wieczorek.

WYWIADY:
*Łukasz „Lotek” Lodkowski - zdradza, że stand-up nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i przyznaje się, co zrobiłby z Robertem Więckiewiczem, gdyby spotkał go na ulicy...
LOTEK.jpg
*Wojciech Kowalczyk - stał się jednym z najbardziej znanych piłkarskich ekspertów w Polsce. „Polskie kluby są budowane jak Arka Noego – biorą kogo się da. Ściągają przeciętnych Czechów i Słowaków, mało kto myśli o przyszłości”.
*Junior – tatuażysta chrzestny zaczął z maszynką bez farby w jednym z pierwszych salonów w Warszawie jako 18-latek. 22 lata później „Junior” zapełnia stadiony.
*Baron - dawniej przekładał płyty chodnikowe, dziś wydaje te muzyczne. Aleksander Milwiw pseudonim „Baron” – gitarzysta, producent, juror.
*Artur Brzychcy – możesz liczyć nie tylko procenty w whisky. Możesz też liczyć procenty od zysków z whisky! Jak zarabiać na tym trunku, uczy nas kolekcjoner oraz selekcjoner najlepszych łyskaczy w Polsce.
whisky.jpg
NUMER TEMATYCZNY:
*Czas bazgrania - czyli wszystko, co musisz wiedzieć, jeśli chcesz zrobić tatuaż właśnie teraz.
*Panny malowane - zawsze lubiliśmy w CKM dziewczyny z tatuażami – co widać, gdy cofniemy się choćby kilka lat w naszym archiwum. A one lubiły nas, co widać w naszym zestawieniu w tym numerze!
panny-malowane.jpg
*Homo Dziabus - sztuka tatuażu przeszła długa drogę, nim z pośladków rdzennych Samoańczyków przeniosła się na nadgarstki XXI-wiecznych instagramowych influencerek.
*Uważaj, co dziarasz - Zanim wybierzesz wzór, przemyśl go jeszcze raz albo i siedem razy. Nie ma nic bardziej żałosnego niż tatuaże obciachowe, nieprzemyślane albo zwyczajnie głupie.

SESJE:
*Agnieszka Jaworska - w tym numerze rządzą wydziarane dziewczyny! Aga pierwszy tatuaż zrobiła sobie w wieku... 13 lat.
*Ola Okrzesik - ma cztery małe tatuaże, z czego trzy to błędy młodości. Jej gorąca sesja w CKM jest za to bezbłędna!
ola.jpg
*Lady Moth - piękność z wielką ćmą nad piersiami kryje się pod pseudonimem, ale więcej nic do ukrycia nie ma...

STAŁE PUNKTY:
*Felieton – Ania Szlęzak podpowiada zazwyczaj dziewczynom. Wykorzystujemy tę insiderską wiedzę, by dowiedzieć się czegoś o nas samych. Oj zabolało…
*Kuchnia – Darek Kuźniak, kucharz znany z telewizyjnych programów, podaje trzy proste przepisy w trzech zakresach cenowych.
*Fitness – trening ułożył Sylwek Wilk – trener, który w wypadku stracił nogę. Udział w sesji wylicytował z kolei Adam. Pieniądze trafiły na konto Sylwka, bo już planuje zakup protez wyczynowych, by móc reprezentować Polskę na paraolimpiadzie.
fitn.jpg
*Dietetyk – tym razem tłumaczy po co nam testosteron, jak fatalny wpływ ma jego niski poziom na nasz organizm i męskość oraz jak podbić jego produkcję.
*Nietypowy zawód – egzorcysta.
*Moda – okres przejściowy - chociaż prawdziwemu mężczyźnie nigdy nie jest zimno, warto być przygotowanym. Dosłownie na wszystko.
*Paweł Svinarski – tym razem autor kanału „Dla pieniędzy” mówi, czy opłaca się być youtuberem.
youtube.jpg
*Nowości: samochodowe, motocyklowe, kulturalne, gadżetowe

POZA KATEGORIĄ:
*Pytania o wampira - Zdzisław Marchwicki to najsłynniejszy polski seryjny morderca. Ale czy na pewno zabił 14 kobiet?
*Bałtyk z drona - poleć kilkadziesiąt metrów w górę, żeby zerknąć na nasze polskie morze z innej perspektywy.
baltyk.jpg
*Sportowi bankruci - ...chociaż w porównaniu z tymi sportowcami, nasi piłkarze i tak są mistrzami świata we wszystkim.


Okładka wewnętrzna październikowego numeru CKM:
cover-wewnetrzny-10-19.jpg
Dodał(a): CKM Wtorek 24.09.2019