Nowy CKM na październik (14 września w sprzedaży)

Na okładce Joanna Majstrak - telewizyjna gwiazda, znana z seriali „M jak miłość” i „Barwy szczęścia”, w ostrej sesji zdjęciowej oraz ostrej rozmowie m.in. o klapsach w łóżku i seksie na pierwszej randce!
10_ckm_2016-okl.jpg

A poza tym to, co zawsze w CKM najmocniejsze:

WYWIADY
* Bogusław Linda - legenda polskiego kina akcji – Maurer, Keller i gangster Babcia w jednej osobie – rozmawia z CKM o kobietach, samochodach, przestępcach oraz męskich zegarkach.
* Natasha Starr - Polka, która została w USA gwiazdą... porno. W wywiadzie zdradza nam kulisy amerykańskiej branży dla dorosłych, ujawnia tajemnice swojego prywatnego życia i zapowiada wejście w nowy, zaskakujący biznes.
* Bilguun Ariunbaatar - pochodzi z Mongolii, ale sławę zdobył w Polsce. Występował w programach Szymona Majewskiego i szołach z celebrytami, a teraz występuje w CKM.


ARTYKUŁY
* Drift w Gatebil - byliśmy na norweskim Gatebil – największym i najważniejszym festiwalu driftowym w Europie! Obficie zakrapiana piwem relacja w tym numerze CKM.
* Gadżety dla faceta - 10 robotów oraz innych wynalazków, które całkowicie zastąpią ci dziewczynę (i wyjątkowo nie mówimy tu o seksie).
* Carlo Ancelotti - fragmenty książki napisanej przez słynnego trenera Bayernu Monachium i naszego Roberta Lewandowskiego. Lektura obowiązkowa dla każdego fana futbolu.
* Seriale... od tyłu - obejrzeliśmy kultowe seriale od... końca do początku – i odkryliśmy ich głęboko ukryty, prawdziwy i wstrząsający sens!
* Elektryczne deskorolki - testujemy gadżetowe hity tego roku i sprawdzamy, czy mogą być alternatywą dla rowerów, skuterów oraz nóg.
* Od bohatera do zera - galeria bohaterów, którzy mieli wszystko – sławę, pieniądze i kobiety – ale na końcu został mi „ino sznur”.
* Męski trening - Razem z trenerem Przemkiem Żochowskim ćwiczymy na taśmach TRX.
* Męska moda - jesienne kolekcje dla prawdziwych facetów i za rozsądne pieniądze prezentują bohaterowie programu „Polscy Truckersi”.

A TAKŻE...
* Niektyty Krytyk pisze o sporcie na totalnym haju.
* Karolina Woźniak łapie ostatnie promienie gorącego letniego słońca. Na plaży w Miami. Topless.

CKM-PROMO-10-2016-617.jpg
Dodał(a): ckm.pl Wtorek 13.09.2016