Nowe reality show. Kilkunastu facetów walczy o zapłodnienie jednej kobiety

Myślałeś, że Warsaw Shore, Love Island czy Paradise hotel to szczyt telewizyjnej żenady? Zmienisz zdanie, jak zobaczyć nowe show, w którym 15 mężczyzn rywalizuje o możliwość spłodzenia dziecka jednej kobiecie.

Labor of Love, czyli nowe reality show wzbudziło spore kontrowersje w Stanach Zjednoczonych już po emisji pierwszego odcinka. Na samym początku poproszono kandydatów na ojca o dostarczenie próbek nasienia.

Zwycięzca tej konkurencji został wyłoniony po sprawdzeniu liczby plemników w nasieniu. Oczywiście wygrał ten, który miał ich najwięcej.

SPRAWDŹ: Justyna Żyła dostała nowy program. Będzie szukała męża

Gospodynią programu jest aktorka Kristin Davis, która zasłynęła najbardziej z roli Charlotte York Goldenblatt w serialu telewizyjnym Seks w wielkim mieście.

Z kolei główna bohaterka programu Kristy Katzmann urodziła się w 1978 roku w Gurnee – niewielkiej wiosce w stanie Illinois w USA. Kobieta jest specjalistką od akupunktury i holistyczną ekspertką od zdrowia i urody.Matka-desperatka wcześniej sama brała udział w podobnym programie The Bachelor, w którym kobiety walczyły o względy Stephena Bradleya Womacka. Odpadła w piątym tygodniu starań. Teraz sama dostała szansę na wybór przyszłego tatusia swojego dziecka.

Sonda

Wziąłbyś udział?

"To podróż, w której ma do dyspozycji wszelkie możliwe opcje: zakochanie się, wspólne rodzicielstwo, pobranie nasienia" – tłumaczy producentka wykonawcza Anne Walls.

Każdy kolejny odcinek będzie kończył się eliminacją jednego kandydata. O tym, kto odpadnie z programu, zdecyduje potencjalna matka. Na końcu serii kobieta stanie przed najtrudniejszym wyborem – zwiąże się z przyszłym tatusiem lub wykorzysta go jako dawcę nasienia. Chociaż może lepiej, żeby darowali sobie rozmnażanie.


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Wtorek 26.05.2020