Najseksowniejsza youtuberka w nowym CKM

Od 15 kwietnia w sprzedaży numer z najseksowniejszą youtuberką i malarką w Polsce - Madeline Gavi, która pokazuje w sieci mozolny proces tworzenia dzieł sztuki. Najlepiej nago. Spiesz się z zakupem, bo ten numer rozejdzie się szybciej niż inne!
05_ckm_2016-okładka.jpg

Ponadto utuczony materiałami jak indyk na święto dziękczynienia majowy numer CKM będzie zawierał:

SESJE:
* Madeline Gavi - najseksowniejsza polska youtuberka, malarka, niegdyś modelka. Jej nogi zachwyciły nawet nasze koleżanki po fachu.
* Sonia Kołodziej - bardzo pozytywna dziewczyna, która i na nas działa pozytywnie. Jej sesja podtrzyma Cię w świetnym nastroju do kolejnego numeru.

WYWIADY
* Krzysztof Krawczyk – chodzący pomnik, żywa legenda polskiej muzyki, obiekt westchnień babć i kultowa postać dla ich wnuków hiphopowców mówi nam o piciu, ćpaniu, mordobiciu i seksie.
* Tomasz Oświeciński – trener personalny, uczestnik programu „Agent – Gwiazdy” i najbardziej napakowany aktor w Polsce rozmawia z CKM o bójkach, drinkach i hardkorowym treningu w domu.
* Marcin Szwemin – człowiek, który pływa po najniebezpieczniejszych morzach świata i ochrania statki, opowiada nam o współczesnych piratach, porwaniach dla okupu i alkoholu na pełnym morzu.

madeline-gavi-ckm.jpg

INNE TEMATY
* Strzelamy z broni palnej bez zezwolenia – ale jednak legalnie: czarnoprochową, rozdzielnie ładowaną broń będącą repliką gunów z XIX wieku testował z narażeniem życia reporter CKM.
* Szybciej! – niezbędnik początkującego biegacza. Dlaczego trenować, co kupić na początek i co robić dalej, jeśli przypadkiem ci się to bieganie spodoba.
* Napalona kostucha – orgazm bywa nazywany małą śmiercią, ale bywa, że doprowadza do śmierci prawdziwej... Oto 10 historii, które (być może) zniechęcą cię do seksu.
* Wirtualna rzeczywistość –  z naszego świata uciekamy do wirtualnej rzeczywistości: co to takiego, jaki sprzęt potrzebujesz i ile to cię będzie kosztowało.
* Kabriolety – wiosna w pełni, czas poznać nowości 2016 roku wśród samochodów bez dachów!
* Zostań Batmanem - ile kosztuje edukacja, ekwipunek i kwatera główna superbohatera?
* Kultura - najciekawsze książki, płyty, filmy, seriale, gry i aplikacje
* Pomysły na majówkę - podrzucamy parę oryginalnych pomysłów do zaliczenia w wolny majowy weekend (i nie tylko).


I JAK CO MIESIĄC W CK
M

* Niekryty Krytyk – felieton, a właściwie... historia randek w wykonaniu naszych praojców i prababć.
* Męska kuchnia – tym razem nauczymy cię przygotowywać kanapkę pełną mięcha pastrami.
* Męska moda – londyński look prezentują bracia Collins, polscy mistrzowie odpicowywania starych bryk.
Dodał(a): ckm.pl Czwartek 14.04.2016