Mrowienie w kroczu...

W pogoni za sławą na YouTube niektórzy są w stanie poświęcić bardzo dużo, np. swoją męskość. Ten gość z Tajlandii zasługuje na Nagrodę Darwina i być może ją dostanie – wszystko zależy od tego, czy jego penis przetrwał jego wygłupy.
mrowki-jajka.jpg

Ten młody idiota z miejscowości Rayong w Tajlandii zapragnął sławy na YouTube. I pewnie mu się udało, ale nie wiadomo, czy zrobiłby to jeszcze raz, gdyby mógł cofnąć czas. Bo jego czyn przebił głupotą nawet ekipę Jackassa, którą w swoim filmiku próbował naśladować.

Wyzwanie, jakie podjął, polegało na tym, że miał wytrzymać ugryzienia mrówek ognistych wsypanych do jego majtek. Sądząc po reakcji - najprawdopodobniej nigdy wcześniej nie został przez nie pogryziony. Po kilku sekundach piszczał jak dziewczynka, której odebrano ulubionego misia. Koledzy próbowali zmyć mrówki wodą i strzepywać je rękoma, ale robili to na tyle nieudolnie, że owady rozwścieczone kąsały penisa jeszcze mocniej. Pojedyncze ugryzienia mogą nie robić wrażenia, ale ich setki i to w czułe miejsca, z pewnością wywołają mirmekofobię – lęk przed mrówkami.

DŹWIĘK: lepiej zacznij oglądać filmik z najmniejszą wartością dźwięku, zwiększając ją stopniowo…Mrówki ogniste swoją nazwę zawdzięczają obrażeniom jakie wyrządzają. Ich ugryzienie porównywane jest do lekkiego poparzenia.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Poniedziałek 15.06.2015