Śmiertelny prank

Co, jeśli wkręt pójdzie nie tak? Wszyscy zastanawiali się nad tym, gdy Sylwester Wardęgo święcił triumfy dzięki swojemu wkrętowi Mutant Giant Spider Dog.
wkret-smierc.jpg

Australijczycy Mark Reynolds i Richy Sandham z kanału TheRoyalStampede specjalizują się w dość ryzykownych wkrętach, podczas których wielokrotnie ocierają się o lanie. Tym razem postanowili wkręcić kolegę jutubera (odpowiedzialnego m.in. za produkcję Halo vs. Call of Duty). Chłopaki poprosili Michaela, by pomógł im nakręcić pranka, w którym przebierają się w strój wielkiego królika.

Ruszyli na ulice miasta Adelaide, by straszyć przypadkowych przechodniów, wyskakując na nich zza rogu w stroju zwierzaka. Prank średni, nudny, monotonny. Do czasu. Chłopaki przemieszczali się po ulicach i zmieniali w roli królika. Wypadła kolej Michaela. Gdy dostał znak, wyłonił się znienacka przed młodą kobietą i jej ojcem. Dziewczyna zapiszczała, a facet złapał się za serce!

Na nieszczęście Michaela okazało się, że facet ma problemy z sercem. Dziewczyna pobiegła szybko po zaparkowany nieopodal samochód i zabrała swojego starego do najbliższego szpitala. Chłopaki czuli się w obowiązku, by dowiedzieć się o dalszy ciąg nieszczęśliwych wydarzeń i pojechali pod klinikę. W międzyczasie wzięli numer od córki, żeby zadzwonić i dopytać o zdrowie mężczyzny. Niestety dostali tragiczną wiadomość...Po całej sytuacji Michael był lekko roztrzęsiony, ale wybaczył chłopakom i nadal się kumplują.

Dodał(a): Jan Rzeźnik Piątek 12.06.2015