Mr. Polska - wywiad w CKM

Mr. Polska - holenderski raper, który rozsławia nasz kraj po całej Europie - rozmawia z CKM o wódce, kobietach, futbolu i (bliskich) związkach z Polską.

mrpolska.jpg

MR. POLSKA – właściwie Dominik Czajka. W Holandii ma status gwiazdy i liczne hity, a jego barwny wizerunek intryguje także media pozamuzyczne. Jego twórczość to mieszanka klimatów i gatunków, od rapu przez electro house po dutch–trap. Na koncie ma m.in. współpracę z takimi światowymi gwiazdami jak Riff Raff czy Yellow Claw.

CKM: Gwiazda holenderskiej muzyki ma w swojej ksywce Polskę. O co chodzi?
Mr. Polska: Chodzi o to, że choć prawie całe życie spędziłem w Holandii, to zawsze czułem się bardziej Polakiem. Urodziłem się w Toruniu i wyjechałem z mamą do Holandii jak miałem trzy lata. Ojciec nadal mieszka w Polsce, ale nigdynie miałem z nim kontaktu.
CKM: Jak radzisz sobie z różnicami między Polską a Holandią, np. brakiem coffee shopów nad Wisłą?
Mr. Polska: Zaskoczę cię – nie palę zioła, więc nie mam z tym problemów (śmiech).
Za to inna różnica ma dla mnie znaczenie: w Polsce wszędzie mam wódę!

CKM: W Holandii o nią tak ciężko?
Mr. Polska:  Oj, tak, i nigdzie nie ma takiej dobrej wódki jak w Polsce. Myślę, że rocznie wypijam... Niech to policzę... Ze 100 litrów wódki. Więc dla kogoś takiego, jak ja, Polska jest rajem (śmiech)!

CKM: A kobiety polskie czy holenderskie?
Mr. Polska:  Prosta sprawa. W Holandii jest sporo obcokrajowców, więc i dużo egzotycznych kobiet – co jest fajne, ale przez to bardziej podobają mi się polskie dziewczyny. Może gdybym mieszkał tutaj, to patrzyłbym odwrotnie, ale na teraz zdecydowanie wolę Polki. Brunetki, blondynki, cycki, dupki...

(...)


To tylko fragment naszej rozmowy z raperem Mr. Polska. Cały wywiad znajdziesz oczywiście w czerwconym numerze CKM – już w kioskach: 

CKM_06_18-online.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Czwartek 07.06.2018