Reserved jest już gotowe na mundial – i co się takiego stało?

W internecie pojawiły się mundialowe koszulki polskiej sieciówki Reserved. Wy też już jesteście gotowi na mistrzostwa tak jak oni?

Na jednym z naszych ulubionych fan page’ów na Fejsie „Polska w dużych dawkach” pojawiła się fotka wieszaka z koszulkami z polskiej sieciówki Reserved przygotowanymi specjalnie na mundial. A tam klasyk – czerwony t-shirt z czarnym konturowym godłem Polski i białym oczojebnym napisem – „Polacy, nic się nie stało!”.

Część komentarzy to oczywiście: „olaboga, jestem oburzony i mam ból pewnej części ciała, bo jak można tak nie wierzyć w naszą reprezentację”. No ale w sumie, co się takiego stało? To zdanie na koszulce jest już tak wyświechtane i oklepane, że myśleliśmy, że już na nikim nie robi ono żadnego wrażenia. Bo jedyne emocje, jakie ten t-shirt wywołuje w nas, to bezbrzeżna nuda i oburzenie na brak oryginalności projektantów marki.

No a tak już poza tym, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto choć przez chwilę nigdy nie pomyślał w ten sposób o występie polskiej reprezentacji na nadchodzącym mundialu. A jak Reserved chce zabłysnąć w sieci w ten do bólu nudny sposób, to niech błyszczą. I jak jednemu z drugim nie pasuje taka koszulka, to nikt nie każe mu jej nosić, co nie?


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Facebook Piątek 08.06.2018