Mia Khalifa przejdzie operację, po tym jak hokejowy krążek przebił jej pierś

Jedne z najważniejszych piersi światowego show-biznesu dość mocno ucierpiały i teraz będą musiały przejść całkiem poważną operację.

Hokej to niebezpieczny sport i to nie tylko dla zawodników, ale, jak się okazuje, także dla kibiców. Boleśnie przekonała się o tym była gwiazda porno Mia Khalifa, która musi przejść operację rekonstrukcji implantu lewej piersi, po tym jak została uderzona krążkiem hokejowym w klatkę piersiową.

Sytuacja miała miejsce w maju podczas meczu Washington Capitals z Tampa Bay Lightning. Mia, jako zagorzała kibicka tych pierwszych, zajęła miejsce w pierwszym rzędzie trybun, tuż przy lodowisku. W pewnym momencie silnie uderzony krążek jakimś cudem przedostał się za ochronne szkło i zatrzymał dopiero na lewej piersi Khalify.

Rozerwany implant
Aktorka twierdzi, że krążek leciał z prędkością około 130 km/h i gdy tylko dostała nim w biust od razu poczuła, że jest coś nie tak. – Złapałam się za klatkę piersiową i nie chciałam puścić, bo czułam, że gdy tylko to zrobię, to wszędzie będzie krew – mówiła później w wywiadzie Mia. Nic takiego nie miało jednak miejsca, ale jej przeczucie się sprawdziło – lewa pierś rzeczywiście była lekko sflaczała po uderzeniu, które rozerwało implant.

Są jednak dobre wieści. Sztuczne cycki prawdopodobnie uratowały żebra Mii przed złamaniem, a sama aktorka zupełnie nie podłamuje się kontuzją. Tym bardziej, że pierś niedługo zostanie zoperowana, a ukochana drużyna aktorki wygrała mecz i niedługo później sięgnęła po Puchar Stanleya. I przynajmniej Mia wzięła sobie krążek na pamiątkę.

Życzymy zdrowia, bo takich piersi byłoby naprawdę szkoda!

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Instagram Wtorek 31.07.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
peter pen (2019-03-08 01:30:19)
I would like to thank you for this nice shear it is the great place visit here dvd player software windows 10 that is the nice update here you fully guide for your all issues forever. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)