Męska selekcja, czyli trendy na jesień/zimę 2015

Nowy sezon to nowe propozycje w modzie męskiej. W tym roku wśród trendów króluje łączenie stylów - zwłaszcza luźnego z eleganckim, sportowego z miejskim. Poznajcie rekomendacje stylistów.
mustache_selekcja_01 [201663].png


NA ZDJĘCIU: smartfon Huawei Honor Holly 4C, long sleeve MAJORS, kurtka Alkopoligamia. bluza LIFESTAB, kurtka MADOX design, czapka 36KNOTS, buty PETER ZACK

Dodatki
Mężczyźni coraz częściej sięgają po ciekawe dodatki, czasami również po biżuterię - kibicujemy temu trendowi. Zobacz selekcję naszych stylistów i pomyśl, jak możesz urozmaicić swój styl.

mustache_dodatki_01 [201660].png

NA ZDJĘCIU: smartfon Huawei Honor 7, spinki do mankietów i spinka do krawata FEINFEIN, mucha HisOutfit, rękawiczki Napo gloves, skarpetki HAPPY SOCKS

Styl żeglarski
Styl żeglarski króluje nie tylko latem, ale i jesienią, kiedy pogoda przypomina sztorm i trzeba być przygotowanym na każde warunki. Poznajcie kilka propozycji dla facetów, którzy dobrze czują się w tym stylu.

mustache_zeglarski_01-2 [201658].png

NA ZDJĘCIU: smartfon Huawei Honor 6, kurtka RAINS, płaszcz RAINS, skarpetki i buty FAGUO

Designerskie kurtki
Pogoda przestała was rozpieszczać, dlatego nasi styliści rozpieszczą was świetną selekcją designerskich kurtek. Każdy ma swoją wizję idealnej kurtki, ale zawsze jest ważne, by była ciepła i dobrze wyglądała. Bez problemu znajdziesz jakąś dla siebie!

mustache_pogoda_01 [201662].png

NA ZDJĘCIU:
smartfon Huawei Honor 6, kurtka flyers Małgorzata Salamon, parka moro MADOX design, kurtka zimowa Alkopoligamia, kurtka puchowa PAUL RIZK
Na dresowo

Każdy facet uwielbia chodzić w dresach. To, że są najwygodniejsze na świecie, nie ulega wątpliwości, ale okazuje się, że można w nich też wyglądać bardzo stylowo. W tym sezonie dres opuszcza boiska i siłownie i staje się doskonałym miejskim outfitem.

mustache_dres_01 [201661].png

NA ZDJĘCIU:
smartfon Huawei Honor 4C, spodnie: MAJORS, PtASZEK, OSTRE™, MADOX design
Wszystkie produkty zaprezentowane w tym artykule kupisz na Mustache.pl

Dodał(a): ckm.pl / Mustache.pl Czwartek 29.10.2015