Które męskie gadżety opłaca się kupować przez internet?

Ubrania czy buty kupione przez internet często okazują się nie do końca trafionym nabytkiem. Są jednak przedmioty, które możesz spokojnie kupić online, nie martwiąc się, że będziesz musiał je zwracać.

small hector-martinez-EG49vTtKdvI-unsplash.jpg

W ostatnim czasie w Polsce powstało niemal 1,7 tys. nowych e-sklepów. W poprzednich latach rynek zakupów online rósł dwucyfrowo, w tym roku będzie to przyrost trzycyfrowy. Ponad 60% internautów w sieci dokonuje również zakupów. Kilka milionów osób, które do dzisiaj robiło zakupy online rzadko lub nigdy, przekonało się, że jest to wygodny sposób na zakup niemal każdego towaru.

Warto wymienić telewizor na nowoczesny model

Jednym z często wymienianych sprzętów podczas domowej izolacji były telewizory. Jak mówią nam sprzedawcy sklepu online www.Eltkom.pl, powodzeniem cieszą się głównie telewizory Smart TV, umożliwiające wygodny dostęp do wszystkich popularnych aplikacji, jak Netflix czy You Tube. Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że jeden telewizor w salonie okazał się absolutnie niewystarczający dla całej rodziny uziemionej w domu.

tv-telewizor-smart-tv.png

Jak wybrać telewizor, by Twoje zakupy online były udane? Weź pod uwagę wielkość i kształt ekranu. Rozmiar Twojego nowego telewizora to jedna z najważniejszych kwestii, jakie musisz przemyśleć w trakcie planowania zakupu. Przykładem dobrze zaopatrzonego sklepu z elektroniką jest Eltkom.pl. Tam z pewnością znajdziesz idealny model nowego Smart TV do Twojego salonu (czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia). W ofercie dostępne są zarówno telewizory Smart TV o rozdzielczości HD Ready, jak i Full HD, a także Ultra HD.

Dzięki możliwościom, jakie daje Smart TV, masz stały dostęp do swoich mediów społecznościowych oraz wybór filmów i seriali, który może przyprawić o zawrót głowy. Telewizory Smart TV oferowane przez Eltkom.pl to również gwarancja doskonałej jakości dźwięku i obrazu.

Głośniki bluetooth – nie tylko dla młodzieży

Gadżetem, który bije rekordy popularności, jeśli chodzi o zakupy online, są głośniki bezprzewodowe. Mobilne głośniki bluetooth dają o wiele więcej możliwości i satysfakcji z słuchania muzyki, stąd ogromne zainteresowanie nimi w różnych grupach wiekowych, nie tylko wśród młodzieży. Przy wyborze tego typu urządzeń zwróć uwagę na kilka parametrów.

glosnik-bluetooth.jpg

Przede wszystkim, im większa moc, tym lepsze urządzenie, które będzie mogło działać głośniej. Eltkom.pl pomoże Ci sprawdzić przenośne głośniki bezprzewodowe bluetooth, porównać ich ceny, parametry i wybrać model idealny dla Ciebie. Oprócz mocy, zwróć też uwagę na funkcję połączenia W-Fi, jaki rodzaj zasilania proponuje producent i jak długo urządzenie będzie mogło pracować.

Elektryczna maszynka do golenia – wystarczy dobrać parametry

Praktycznym zakupem na lata, który możesz zrealizować online, jest z pewnością golarka elektryczna. Zaletą tych urządzeń jest fakt, że nie trzeba wymieniać ich tak często, jak zwykłych maszynek. Mimo swojej ceny, są dużo bardziej ekonomiczne, a dobry model posłuży Ci przez lata. 

maszynka-golarka-elektryczna-eltkom.jpg

Na rynku mamy do wyboru dwa rodzaje elektrycznych maszynek do golenia: foliowe oraz rotacyjne. Jeśli masz zarost, który rośnie tylko w jednym kierunku wystarczy golarka foliowa. Jej ostrza poruszają się prostopadle, blisko skóry twarzy. Golarka foliowa okaże się lepszą opcją dla mężczyzn z wrażliwą skórą.

Z kolei jeśli twoje włoski na twarzy rosną w różnych kierunkach, lepszym wyborem będzie golarka rotacyjna. Robiąc zakupy online, lepiej wybierać urządzenie z większą ilością folii i głowic, dzięki czemu zyskasz precyzję golenia. Na Eltkom.pl znajdziesz golarki wodoszczelne, które mogą być używane pod prysznicem lub w wannie oraz przy użyciu ulubionych kosmetyków.

Materiał partnera


Dodał(a): Izabela Popko Poniedziałek 06.07.2020