Koncert światowych gwiazd w sieci za darmo. Grube nazwiska

Eilish, Carey, Amstrong, Keys i wielu innych już w niedzielę zagrają na internetowym charytatywnym koncercie organizowanym przez Eltona Johna.
iStock-1161854996.jpg

Pandemia koronawirusa sprawiła, że nie tylko „zwykli” ludzie musieli zamknąć się w czterech ścianach, ale również uziemiła artystów, którzy z dnia na dzień stracili możliwość koncertowania. Tam, gdzie wielu widzi jedynie problem, niektórzy dostrzegają kolejne możliwości, czego najlepszym przykładem jest charytatywny koncert organizowany przez Eltona Johna… w sieci.

Nie od dziś wiadomo, że brytyjski muzyk nie lubi półśrodków, więc jeśli już coś robi, to z epickim rozmachem. Do udziału w wydarzeniu zaprosił więc takich artystów jak Billie Eilish, Alicię Keys, Backstreet Boys, Mariah Carey, czy Billie Joe Amstronga.

Muzycy – z uwagi na panujące obostrzenia – nagrają swoje wejścia nie ruszając się z domu, a następnie poszczególne fragmenty zostaną złożone w całość i wyemitowane 29 marca na kanale FOX, w internetowym radiu iHeartMedia oraz w aplikacji IHeartRadio.


Koncert rozpocznie się o 2:00 czasu polskiego i będzie dostępny za darmo i bez reklam, jednak podczas jego trwania publiczność będzie miała możliwość wpłacania środków na rzecz rzecz fundacji Feeding America i First Responders Children's Foundation.

W oficjalnym oświadczeniu napisano, że ideą koncertu – oprócz gromadzenia funduszy – jest złożenie hołdu wszystkim, którzy znajdują się na pierwszej linii walki z koronawirusem. ZOBACZ GALERIĘ: TAK MIESZKA GWIAZDOR "SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH"

Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Piątek 27.03.2020