Jak urządzić wieczór kawalerski

Spraw, by ostatnie godziny wolności twojego przyjaciela były niezapomniane!
Jak urządzić wieczór kawalerski
Impreza, na której pożegnacie stan wolny kumpla, musi być wyjątkowa! Jak to zrobić? Oto poradnik, dzięki któremu zorganizowany przez ciebie wieczór kawalerski będzie najlepszy na świecie!

ZA ILE?
Zastanów się, kto płaci. Spotkanie może być fundowane przez jednego z was lub zorganizowane za składkową kasę. Kwoty? Od 70 zł do nawet 1000 zł za osobę.


U SIEBIE CZY NA MIEŚCIE?

Są dwie szkoły: otwocka i londyńska. Pierwsza mówi, by wieczór kawalerski urządzić w domu i nie opuszczać go do końca imprezy. Dzięki temu nikt was nie wyśmieje, kiedy założycie czapki z wielkimi trąbami, i nikt „na waleta” nie przyłączy się do waszej popijawy. Szkoła londyńska, którą popieramy, głosi inne stanowisko: jesteście facetami i macie prawo się zabawić w taką noc. Co więcej, z tej zabawy możecie być dumni! Wyjdźcie w miasto. Drżyjcie hotele, bary go–go i ogródki piwne!

JAK MA PRZEBIEGAĆ IMPREZA?

Wasz wieczór powinien mieć trzy stadia: rozgrzewkę (czyli wypicie kilku shotów wódki), imprezę właściwą (pokaz striptizerki) oraz finale grande (czyli prawdziwie męskie zakończenie zabawy).

GDZIE IMPREZOWAĆ?
Rozgrzewkę przeprowadzamy ok. godziny 22.00 w hotelowym barze. Jeżeli będzie to obiekt dobrej klasy, na pewno będzie zaopatrzony w luksusową wódkę. Imprezę właściwą odbywamy około północy, w eleganckim lokalu ze striptizem. Uwaga! Występ pięknej damy bez odzienia to kluczowy moment imprezy, więc nie rezygnuj z niego! Za indywidualne półgodzinne przedstawienie zapłacisz 300—600 zł (striptizerka z jadowitym wężem). Finale grande powinno odbyć się pod gołym niebem. Pamiętaj — taki wieczór zdarza się tylko raz w życiu!

JAKI ALKOHOL SPOŻYWAĆ?
Wolna amerykanka. Rodzaj trunków i ich proporcje dowolne! Pamiętaj jednak, co spotkało chłopaków z „Kac Vegas”…

Dodał(a): hep Piątek 22.07.2011