Dietetyczna Wunderwaffe

Poznaj kuchenne sekrety największych gwiazd Hollywood

Dietetyczna Wunderwaffe


Twardziele kina akcji są na ekranie bici, wielokrotnie ranieni, podtapiani oraz poddawani elektrowstrząsom i wymyślnym torturom. Wierz lub nie, ale aby przeżyć te okropności na planie, cierpią też nieźle w życiu prywatnym. By wyglądać jak superman i dostać wymarzone role, zrzekają się swoich ulubionych potraw. Jedzą za to tzw. zdrową żywność. Ich diety objęte są zwykle ścisłą tajemnicą. Nic dziwnego – dobrze opracowany system żywienia pozwala szybko zrzucić brzuszek i rozbudować masę mięśniową. Specjalnie dla was przewertowaliśmy stosy gazet, wysłuchaliśmy setek plotek i przejrzeliśmy dziesiątki stron internetowych. Tym sposobem wytropiliśmy, jak odżywiają się czterej najpopularniejsi macho amerykańskiego kina. Wykorzystaj te sposoby, a z pewnością  już niedługo wygryziesz tych panów z roboty...

HARRISON FORD
Przygotowując się do roli Indiany Jonesa, sędziwy już Harrison Ford utrzymywał ścisłą dietę proteinową. Jadł dużo ryb, warzyw (szczególnie marchewki), a całość zapijał koktajlem witaminowym. Zadziałało.

DANIEL CRAIG
Nim Daniel Craig dostał rolę agenta 007, wyglądał jak sprzedawca buraków. Wszystko zmieniło się, kiedy za radą osobistego trenera steki zamienił na białe mięso drobiowe, a ciastka na ryż i ciemny chleb.

TOM CRUISE
Tom Cruise uwielbia hamburgery, hot dogi i krążki cebulowe. Na szczęście Jill Pettijohn, dietetyczka z Nowej Zelandii, wprowadziła do jego diety truskawki, sushi i homary. Misja: niemożliwe? Możliwe...

BRUCE WILLIS
Zamiłowanie Bruce’a Willisa do ciężkostrawnego jedzenia wykończyło już kilku specjalistów od żywienia. By wyglądać jak bohaterski policjant, John McClane, Bruce musiał wcinać owoce i dużo kapusty.


RUSZAJ SIĘ
Pamiętaj, dieta to podstawa w staraniach o dobrą męską sylwetkę, ale – jak mawiają trenerzy – samą pietruszką brzucha sobie nie wyrzeźbisz. Dlatego do diety koniecznie dołóż  ćwiczenia fizyczne. Trenuj choćby po pięć minut dziennie!


Dodał(a): ckm Czwartek 21.07.2011