Karolina Gilon na okładce CKM

Na okładce: Karolina Gilon, pierwsza naga sesja gwiazdy serialu „Miłość na bogato”. Musisz to zobaczyć! Gratis do pobrania słuchowisko „Thorgal. Zdradzona czarodziejka”.
Karolina Gilon nago
W numerze m.in.:

SUPERATRAKCJA: Tylko u Nas GRATIS do pobrania słuchowisko „Thorgal. Zdradzona czarodziejka”. A w środku wywiad z Grzegorzem Rosińskim, polskim grafikiem i malarzem, ale przede wszystkim rysownikiem komiksowym, znanym ze stworzenia postaci Kapitana Żbika, a potem Thorgala.  

Specjalny dodatek wakacyjny: Pod znakiem szóstek: sześć najciekawszych miejsc na wakacje, 6 drinków/alkoholi, których musisz spróbować, festiwali i hosteli które musisz odwiedzić, kosmetyków, gadżetów i książek, które powinieneś ze sobą zabrać itd.

617_08_ckm_2014.jpg
Wakacyjne uzupełnienie:
Miejskie eksploracje Zamiast jeździć na plaże w Hurgadzie albo Mielnie, wakacje możesz spędzić penetrując zagruzowane piwnice, podziemia, kanały albo inne miejskie ruiny. Będziesz mógł wtedy o sobie powiedzieć, że jesteś modny, bo uprawiasz trendową miejską eksplorację.

Wywiad DJ 600V: Z ikoną hip hopu DJ 600V rozmawiamy o tym jak komercja sterylizuje muzykę, dlaczego należy unikać łatwych kobiet i jak zmieniła się branża muzyczna w ostatnich latach.  Szkoła driftu Bohaterski reporter CKM zaliczył kurs nauki driftowania samochodem i postanowił sprawdzić, czy jako mistrza kierownicy będzie go stać na palenie gum.  

CKM warzy piwo: Podajemy przepis na to, jak w domowych pieleszach zrobić superpiwo i zaskoczyć nim znajomych. Przepis mamy od twórców wrocławskiego browaru rzemieślniczego Doctor Brew.   Streetworkout. Nowa moda, która dotarła do Polski nazywa się streetworkout. A lato to najlepsza pora, by ją realizować, ćwicząc na świeżym powietrzu wykorzystując obiekty powszechnie dostępne w parkach: jak ławki, huśtawki, drabinki. 

Letni poradnik modowy ze sportowymi akcentami prezentowany przez gwiazdora MMA Anzora Azhieva.

Najnowsze wydanie CKM w sprzedaży od 11 lipca

Specjalnie dla internautów numer sierpniowy CKM będzie dostępny w wersji desktopowej. Wszyscy fani CKM będą mogli wirtualnie zapoznać się z najnowszym numerem magazynu,  nie odchodzą od swoich komputerów. Cena tej wersji wynosić będzie 5,50 zł.  


Dodał(a): CKM.PL Środa 09.07.2014