Kamil Grosicki - wywiad w CKM

Kamil Grosicki, pomocnik reprezentacji Polski oraz Stade Rennais, podpora naszej reprezentacji na mistrzostwach Europy, rozmawia z CKM nie tylko (a nawet przede wszystkim nie) o Euro 2016
grosicki-euro-ckm.jpg

CKM: Dokąd Polska dotrze na Euro 2016?
Kamil Grosicki: Mam nadzieję, że wygramy wszystkie mecze i będziemy czarnym koniem turnieju – tak jak kiedyś Grecja! Ale na początek naszym celem jest wyjście z grupy.

CKM: Jedyny piłkarz, który dziś mógłby cię zastąpić w kadrze, to...

Kamil Grosicki: Dużo młodych zawodników teraz jest w kadrze, ale ostatnio dobre wejścia ma Bartosz Kapustka. Jednak nie mam zamiaru oddawać mojego miejsca.

CKM: Najlepsza bramka, jaką strzeliłeś w życiu?
Kamil Grosicki: Mecz Stade Rennais–Montpellier w sierpniu 2015 r., gol na 1:0, który dał nam wygraną. Strzeliłem prawą nogą w samo okienko bramki przeciwnika, z narożnika pola karnego z prawej strony.

CKM: Jakimi samochodami teraz jeździsz?
Kamil Grosicki: Porsche Cayenne GTS i Mercedes Klasa E Cabrio. Ale, szczerze mówiąc, to nie wiem, jakie mają osiągi, bo staram się jeździć poprawnie (śmiech).

CKM: Ulubione przekleństwo w męskim gronie?
Kamil Grosicki: Mam wyjebane! (...)


To tylko krótki fragment naszego wywiadu z Kamilem Grosickim. Cały wywiad przeczytacie tylko w najnowszym numerze CKM (już w kioskach!)

CKM072016-cover-617.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu!
Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis!

PRENUMERATA7-2016.jpg


Dodał(a): CKM Wtorek 21.06.2016