John Wick 3 – nowe szczegóły na temat filmu

Dwie części kinowych produkcji o płatnym mordercy o lodowatym spojrzeniu i upodobaniu do zostawiania za sobą wagonów trupów okazały się być wielkimi hitami. Przygotujcie się na Johna Wicka 3. Znamy już sporo szczegółów na temat filmu.
db579ae584bd42409a0c00e52d7deadb_compressed.jpg

Uniwersum Johna Wicka coraz bardziej się rozrasta. Poza istniejącymi już dwoma częściami planowany jest także osobny serial, a teraz także trzecia odsłona pełnometrażowego filmu. I to właśnie o niej co nieco w tym artykule.

Reżyserem „Johna Wicka: Chapter 3” ponownie został Chad Stahelski. Oczywiście jest to facet związany z Wickiem od samego początku, więc raczej nie pozwoli skrzywdzić swojego filmowego dziecka, a raczej sprawi, że to sam Wick będzie krzywdził jeszcze więcej.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć 26 kwietnia (wg niektórych źródeł już 1 marca) w kilku lokalizacjach: Nowym Jorku, Montrealu, w Hiszpanii, Rosji oraz możliwe, że w Tokio oraz Jerozolimie. Nasz ulubiony zabójca trochę więc polata po świecie.

Co do obsady. Ta nie ulegnie wielkiej zmianie - w Johna Wicka wcieli się oczywiście Keanu Reeves. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in. Laurence’a Fishburna, Iana McShane’a, Ruby Rose oraz Hiroyukiego Sanadę (znany z „Westworld”, „Ostatni Samuraj”, „Wolverine”), który wcieli się w rolę głównego filmowego złoczyńcę.

Premiera filmu „John Wick: Chapter 3” zapowiadana jest na 17 maja 2019.

ZOBACZ TEŻ ZABÓJCZO PIĘKNE DZIEWCZYNY:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. John Wick Poniedziałek 19.02.2018